Lista zajęć Wakacyjne warsztaty z Akademią Dobrego Czasu

Wakacyjne warsztaty z Akademią Dobrego Czasu

Dane podstawowe

Nazwa grupy
Warsztaty wakacyjne
Data rozpoczęcia
06.08.2018
Data zakończenia
24.08.2018
Organizator
Bałucki Ośrodek Kultury
Filia
Centrum Animacji i Rewitalizacji RONDO
Liczba uczestników
0
Wolnych miejsc
12
Wiek od
8 lat
Wiek do
13 lat

Opis

0% nudy, 100% twórczych działań

Tygodniowe wakacyjne warsztaty z Akademią Dobrego Czasu

DLACZEGO WARTO?

  • kameralne grupy
  • twórcze działania
  • niesamowite pomysły
  • dużo ruchu
  • wspólna zabawa

Rodzice,

jeśli szukacie miejsca, w którym wasze dzieci twórczo i aktywnie spędzą czas w kameralnym gronie, nabędą nowych kompetencji, będą współdziałać w grupie rówieśników, i pełnymi garściami czerpać z uroków lata – wakacyjne warsztaty z Akademią Dobrego Czasu to najlepszy wybór.

Dzieci,

zabierzemy was w fascynującą podróż, podczas której każdego dnia będziemy odkrywać inne zastosowanie tego, co już znane, eksplorować, dzielić się pasjami i doświadczeniami. Szaleć w strukturach, kolorach, kształtach. Cieszyć się słońcem i adorować lato. Każdy z was stworzy swojego własnego, autorskiego wakacyjnego lapbooka. Poza tym czekają na was niezwykłe warsztaty. Wśród nich:

Po drugiej stronie lustra – tutaj odkryjemy nowe – niecodzienne - zastosowanie różnych przedmiotów. Przekonamy się, jakie możliwości dają choćby folia bąbelkowa, balon, puszka czy środek z jajka-niespodzianki.    

Śmiech na zdrowie – warsztaty jogi śmiechu, unikatowej metody, dzięki której dajemy organizmowi to, co dla niego najcenniejsze – hormon szczęścia, endorfiny.  Będąc w tak dobrych nastrojach, własnoręcznie przygotujemy pozytywnie zakręcone przypinki, a na koniec weźmiemy udział w szalonej sesji fotograficznej.

Magiczna kraina mydełek - gdzie odkryjecie tajniki powstawania ozdobnych mydeł i stworzycie swoje własne. Stąd już tylko krok do krainy baniek mydlanych - wielkich, małych, a nawet… czekoladowych.

Owocowo mi – warsztaty kulinarne, podczas których przyrządzimy wspaniałości z owoców sezonowych. Będzie truskawkowo, borówkowo, no po prostu kolorowo.

Ja w ruchu – myśleliście kiedyś, że ruch może być twórczy i kreatywny?! Z nami, podczas warsztatów z elementami ruchu rozwijającego, przekonacie się jak bardzo.

Masa radości – zajęcia z wykorzystaniem elementów metody Sensoplastyka – stworzymy kolorowe masy – ciepłe, zimne, twarde, miękkie, o różnych właściwościach i zapachach, swoje własne farby i kredę chodnikową, a nawet – ulepimy bałwana.

Pomaluj swój świat – podczas tych warsztatów poznamy różne możliwości i sposoby malowania. Będziemy malować nie tylko na papierze, ale też na folii i tkaninie. Zaprojektujecie i wykonacie własny niepowtarzalny T-shirt.

Gra na bis  - pokażemy wam fascynujący świat gier planszowych, logicznych, zespołowych. Czerpiąc inspirację z tego, co poznane, stworzymy własną „planszówkę”.

Teatralnie zakręceni – magia teatru w naszych rękach. Wspólnie przygotujemy i opracujemy przedstawienie teatralne. Dziś wam nie powiemy, jakie - sami zdecydujecie J

 Eksperymentów czar – każdy kocha eksperymentować. My też. Podczas tych warsztatów zabierzemy was do czarodziejskiego świata, w których odkryjemy niezwykłe właściwości zupełnie codziennych produktów.  

Przekonacie się, że lato w mieście jest fascynujące.

Jeśli tylko pogoda na to pozwoli, warsztaty będą się odbywać w plenerze.

Z a p r a s z a m y.

Informacje i kontakt z prowadzącym: kontakt@dobregoczasu.pl, Tel. 691 051 702

Liczba miejsc ograniczona, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, przy braku minimalnej ilości chętnych (10 uczestników). Przy osiągnięciu wymaganej ilości chętnych, osoby z listy rezerwowej wpisywane będą na listę osób zapisanych.