Lista zajęć Ani joga - energia lata
Opis
warsztaty / 26.06 / czwartek / 10:45-12:00
Wpadnij na jogę, czyli czuły reset dla systemu pod koniec tygodnia. Będziemy delikatnie i miękko pobudzać ciało i umysł zapraszając wytchnienie podczas 75 minutowej praktyki yang yin.
Czego możesz się spodziewać?
Dzięki dwóm wyjątkowym praktykom, hathy i yin jogi, skupimy się na przepływie energetycznym serca oraz jelita cienkiego. Popracujemy nad elastycznością nie tylko fizyczną, ale też w ujęciu emocjonalnym, tym jak patrzysz na siebie, innych i otaczający świat.
Jogę poprowadzi nasza animatorka Ania, która zgłębia tajniki jogi i wciąż się szkoli w tym zakresie. Umie stworzyć inkluzywne i wyrozumiałe środowisko dla każdej osoby.
Centrum Lokalne Żoliborz - Żoliborski Dom Kultury
Rydygiera 6B
Kontakt:
[email protected]
517 161 789
Wszystkie wydarzenia w CLŻ są bezpłatne.
Na miejscu czeka na Was herbata i kawa, ale miło nam będzie, jeśli przyniesiecie coś do wspólnych zapasów.
Zastrzegamy sobie możliwość wprowadzania zmian w harmonogramie lub odwołania wydarzenia.
Instruktor
Brak przypisanego instruktora
Lekcje
# | Data | Czas trwania | Grupa | Miejsce |
---|---|---|---|---|
1 |
czw, 10:45 26.06.2025 |
1 godz. 15 min. |
Warszawa, Centrum Lokalne Żoliborz |