Lista zajęć Nauka języków: język angielski

Nauka języków: język angielski

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
2018-09-24
Organizator
Centrum Kultury Podgórza
Filia
Dwór Czeczów
Liczba uczestników
56
Wolnych miejsc
39
Wymagany wiek
4 - 99

Opis

Prowadzona przez nas nauka języka angielskiego dla najmłodszych jest wspaniałą okazją do przyswojenia sobie w sposób jak najbardziej naturalny podstaw tego języka poprzez gry, zabawy, piosenki.

Zajęcia dla najmłodszych prowadzone są w dwóch grupach wiekowych:

- dzieci (4-6 lat) - zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, po 30 min, w poniedziałki i środy o godz. 16:00. Koszt: 50 zł/mc
- dzieci (7-8 lat) - zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, po 30 min, w poniedziałki i środy o godz. 16:30. Koszt: 50 zł/mc

 

Grupy dla uczniów klas: III-IV oraz VI-VIII szkoły podstawowej - zajęcia pomagają rozwijać wszystkie podstawowe kompetencje językowe: umiejętność czytania, pisania, mówienia i słuchania języka angielskiego. Prowadzona przez nas nauka przebiega w sposób interaktywny, zawierający elementy zabawy, z wykorzystaniem dodatkowego narzędzia – tablicy multimedialnej. Program zajęć jest realizowany w oparciu o sprawdzoną serię podręczników dla dzieci.

Zajęcia zaczyną się 26.09.2018 (środa).

Klasy III-IV SP - zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu, 45 min., poniedziałki i środy godz. 17.00

Klasy V-VIII SP - zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu, 45 min., poniedziałki i środy godz. 17.45

Koszt: 70 zł/mc

 

Język angielski dla dorosłych - w naszej ofercie mamy naukę języka angielskiego na poziomie podstawowym i poziomie średniozaawansowanym. Proponowany przez nas kurs  pomoże rozwinąć umiejętności komunikowania się w języku angielskim niezbędną nie tylko np. w pracy, ale także podczas podróży, rozmów ze znajomymi z różnych części świata, czy przy korzystaniu z Internetu i oglądaniu anglojęzycznych filmów i seriali.

Dzięki organizowanym przez nas kursom polubisz angielski, pokonasz strach przed rozmowami w obcym języku, zaczniesz mówić płynnie i poprawnie. Wzbogacisz swoje słownictwo, zrozumiesz gramatykę i nauczysz się ją poprawie stosować. Gwarantujemy postępy w czytaniu, pisaniu, słuchaniu i mówieniu. Program zajęć jest rozwijany w oparciu o sprawdzoną serię podręczników dla kursantów w danym przedziale wiekowym.

Zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu, 45 min., poniedziałki i środy godz. 18:30 grupa A2.

Koszt: 70 zł/mc

 

UWAGA: Wszystkie zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy!

Pierwsze zajęcia odbędą się 26 września.

Prowadzący: Izabela Orlińska

Absolwentka filologii angielskiej, nauczyciel dyplomowany oraz lektor języka angielskiego z wieloletnim stażem. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych na różnych poziomach zaawansowania. Jej domeną są phrasal verbs;)

Lekcje

Grupy:

Wszystkie

Dorośli A2

Dzieci (7-8 lat)

Przedszkole (5-6 lat)

Szkoła Podstawowa (III-IV)

Szkoła Podstawowa (V-VII)Brak ustawionych lekcji