Lista zajęć Rekreacja i sport: aerobic

Rekreacja i sport: aerobic

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
02.10.2018
Organizator
Centrum Kultury Podgórza
Filia
Dwór Czeczów
Liczba uczestników
0
Wolnych miejsc
40
Wiek od
16 lat
Wiek do
65 lat

Opis

Chcesz zrobić coś dla siebie? Przyjdź na aerobik do nas!

Oprócz wylewanego potu wytwarzamy również dużo endorfin, które wpływają na nastrój jeszcze długo po wyjściu z sali. Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich osób chcących zadbać o swoją kondycję i dobre samopoczucie. Odnajdą się na nich zarówno początkujący kursanci, jak i bardziej zaawansowani. Aerobik to zajęcia wzmacniające, często połączone z krótkim układem choreograficznym. W trakcie zajęć wykorzystujemy obciążenie własnego ciała i sprzęt fitness. Jeśli chcesz wymodelować i wysmuklić sylwetkę, to są to zajęcia właśnie dla Ciebie!

Zajęcia odbywają się we wtorki  godz. 20.00 oraz w czwartki - godz. 19.00 grupa początkująca, godz. 20.00 grupa średniozaawansowana.

Koszt:

1 x tygodniu - 45 zł/mc

2 x tygodniu - 70 zł/mc

Prowadzący: Wiktoria Walenista

Instruktor fitness i pilates, związana ze sportem od szkoły podstawowej. Zamieniła lekką atletykę na fitness, najpierw jako uczestniczka zajęć, potem jako instruktor. Prowadzi zajęcia wzmacniające, cardio oraz mentalne, specjalizuje się w zajęciach dla mam z dziećmi oraz dla kobiet w ciąży. Chce uczyć przychodzące na zajęcia panie świadomości swojego ciała i przekonuje, że aktywność fizyczna to jedyny nałóg, który warto mieć. Zwraca szczególną uwagę na technikę ćwiczeń i jakość wykonywanych ruchów – ale najważniejszy jest dla niej uśmiech i satysfakcja osób ćwiczacych. Ciągle się szkoli i poszerza swoją wiedzę. Jej motto to: „Ruch może zastąpić niemal każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu”.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Grupa I
Grupa II


Brak ustawionych lekcji