Lista zajęć Rekreacja i sport: aerobic

Rekreacja i sport: aerobic

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
2018-10-02
Organizator
Centrum Kultury Podgórza
Filia
Dwór Czeczów
Liczba uczestników
0
Wolnych miejsc
40
Wymagany wiek
16 - 65

Opis

Chcesz zrobić coś dla siebie? Przyjdź na aerobik do nas!

Oprócz wylewanego potu wytwarzamy również dużo endorfin, które wpływają na nastrój jeszcze długo po wyjściu z sali. Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich osób chcących zadbać o swoją kondycję i dobre samopoczucie. Odnajdą się na nich zarówno początkujący kursanci, jak i bardziej zaawansowani. Aerobik to zajęcia wzmacniające, często połączone z krótkim układem choreograficznym. W trakcie zajęć wykorzystujemy obciążenie własnego ciała i sprzęt fitness. Jeśli chcesz wymodelować i wysmuklić sylwetkę, to są to zajęcia właśnie dla Ciebie!

Zajęcia odbywają się we wtorki  godz. 20.00 oraz w czwartki - godz. 19.00 grupa początkująca, godz. 20.00 grupa średniozaawansowana.

Koszt:

1 x tygodniu - 45 zł/mc

2 x tygodniu - 70 zł/mc

Prowadzący: Wiktoria Walenista

Instruktor fitness i pilates, związana ze sportem od szkoły podstawowej. Zamieniła lekką atletykę na fitness, najpierw jako uczestniczka zajęć, potem jako instruktor. Prowadzi zajęcia wzmacniające, cardio oraz mentalne, specjalizuje się w zajęciach dla mam z dziećmi oraz dla kobiet w ciąży. Chce uczyć przychodzące na zajęcia panie świadomości swojego ciała i przekonuje, że aktywność fizyczna to jedyny nałóg, który warto mieć. Zwraca szczególną uwagę na technikę ćwiczeń i jakość wykonywanych ruchów – ale najważniejszy jest dla niej uśmiech i satysfakcja osób ćwiczacych. Ciągle się szkoli i poszerza swoją wiedzę. Jej motto to: „Ruch może zastąpić niemal każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu”.

Lekcje

Grupy:

Wszystkie

Grupa I

Grupa IIBrak ustawionych lekcji