Balerinki - Radosna

Kategoria

Opis

Nazwa zajęć: Balerinki

Prowadząca : Aneta Szyda

Wiek: 4-6 lat
Dzień i godzina zajęć: środa w godz. 16.15-17.00 lub 17.00-17.45 0(4-6 lat)

Koszt: 80 zł miesięcznie

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. 
Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych.


Balerinki- są to zajęcia przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Twoje dziecko pozna piękno muzyki klasycznej przy której rozwinie swoje zdolności rytmiczne, płynności ruchu i równowagi. Poprzez regularne zajęcia i ćwiczenia dzieci zachowają prawidłową postawę ciała oraz wzmocnią mięśnie. Na zajęcia ubierz baletki, body oraz spódniczkę i stań się prawdziwą baletnicą czy baletmistrzem.

Prowadząca:

Mam na imię Aneta. Jestem Absolwentką Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie oraz klasy taneczno-teatralnej w Krakowie. Doświadczenie zdobyłam na scenach Teatrów m.in:  „Balet Dworski Cracovia Danza" . Dyplomowana ​Instruktorka ​ i​ choreograf tańca.  

Specjalizacja: Balet,  Gimnastyka Artystyczna, Taniec współczesny, Jazz, Modern Jazz, Taniec Nowoczesny.Uwielbiam  współpracować z dziećmi i młodzieżą szkolną,  lubię wykorzystywać  ukryty w nich potencjał, patrzeć jak się rozwijają . Sprawia mi to ogromną satysfakcję i chęć dalszej pracy w tym kierunku. Moje zajęcia dadzą ci wiele radości, uśmiechu , gracji i wdzięku. Czekam na ciebie bo chcę spełnić twoje marzenia i pokazać ci świat Baletu i tańca. Razem będziemy się dobrze bawić, poznawać, tańczyć i przygotowywać do wspólnych występów. Na moich zajęciach będziemy napweno się dobrze bawić przyczym ćwiczyć i uczyć podstaw baletu jak również kręcić piruety czy robić skoki szpagatowe oraz  wiele innych rzeczy….

 Na moich zajęciach nie będziemy spać! :)

 

Instruktor

Recenzje

brak recenzji