Lista zajęć J.angielski dla przedszkolaków

J.angielski dla przedszkolaków

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
10.09.2018
Data zakończenia
31.08.2019
Organizator
Centrum Kultury Wilanów
Typ
kursy
Filia
Radosna 11
Liczba uczestników
34
Wolnych miejsc
26
Wiek od
3 lat
Wiek do
6 lat

Opis

Nazwa zajęć:             Język angielski dla przedszkolaków

Prowadzący:             Hanna Meijer (tel: 668-406-740)

 Wiek: 3-6 lat

Dzień i godzina zajęć:

poniedziałek: 16.00-16.30, poniedziałek 16.45-17.15, czwartek: 16.00-16.30, czwartek 16.45-17.15,

Koszt: 50 zł miesięcznie 1x tyg., 100 zł miesięcznie 2x tyg.

 Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny, Karty Warszawiaka. 


Opis zajęć:

Nazywam się Hanna Meijer i od roku 2000 roku nauczam języka angielskiego. Moje doświadczenie zbierałam pracując w placówkach brytyjskich tj. np.: The British School of Warsaw, The International British School in Cairo oraz jako trener programu Letterland, a moimi uczniami były dzieci różnych narodowości. W konsekwencji nauczam w sposób uwzględniający wielokulturowość i indywidualność dzieci. Adekwatnie do ich potrzeb i możliwości, stosuję metody nauczania sprawdzone w wychowaniu przedszkolnym, tak w Wielkiej Brytanii, jak i Polsce. Na moich zajęciach dzieci mają okazję tańczyć, śpiewać, wykonać prace plastyczne, grać w edukacyjne gry karciane, planszowe, grupowe itp. Rodziców i opiekunów zachęcam do pozostania na zajęciach do czasu, aż ich dziecko nabierze pewności siebie i odwagi do samodzielnego uczestniczenia.  

Dlaczego warto w dzieciństwie uczyć się języków obcych?

Każdy z nas rodzi się z predyspozycją nauczenia się płynnej wymowy każdego języka świata. Jednak z wiekiem stopniowo tracimy tę umiejętność, gdyż ćwiczymy swoje zdolności tylko w języku, w którym posługują się nasi najbliżsi. Proces ten możemy zahamować przez wczesne wyeksponowanie wobec innych języków niż ojczysty, zatem warto naukę języka obcego zaczynać jak najwcześniej. Ponadto psycholodzy dowodzą, że dzieci dwujęzyczne mają lepsze wyniki w nauce w przedmiotach ścisłych, gdyż operowanie dwoma językami podobne jest do operowania symbolami matematycznymi i powoduje uaktywnianie obu półkul mózgowych jednocześnie. Zatem nauka języków obcych w dzieciństwie, to wielka inwestycja w przyszłość !!! 

ZALECAM- Hanna Meijer