Lista zajęć Natalia Krzemieńska (BCK) Karnawałowa Zumba na Bemowie, 15.02;19:00-20:00

Karnawałowa Zumba na Bemowie, 15.02;19:00-20:00

Kategoria

fitness / zumba

Opis

Zapraszamy na Karnawałową Zumbę w Bemowskim Centrum Kultury. Czeka na Ciebie ogromna dawka tańca, muzyki i śmiechu - wszystko to, czego potrzebujesz, żeby poczuć się świetnie.
Jeśli masz ochotę, wpadnij w karnawałowym przebraniu - im bardziej kolorowo, tym lepiej!

Nie zwlekaj - zarezerwuj sobie miejsce już teraz.

Koszt: 40,00 zł/os

Sposób wpłaty:
Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika.
PayU - po zalogowaniu sie do systemu

Kontakt:
Ilona Sawicka, [email protected], 507 191 238 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku.
W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Tancerka, dyplomowana instruktorka tańca, zumby i fitness, dietetyk, choreograf, specjalista z zakresu medycyny tańca. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki. Tańczy z pasją i żywiołowo łącząc w swoich zajęciach taniec współczesny, jazz, flamenco, dance show oraz akrobatykę. Każde zajęcia niosą ze sobą ładunek emocji oraz pozwalają uczestnikom lepiej poznać własne ciało i osobowość. Po zajęciach każdy wychodzi zmęczony i naładowany pozytywną energią.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 nd, 19:00
15.02.2026
1 godz. Warszawa,
BCK - Filia przy ul. Powstańców Śląskich 108a

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również