Lista zajęć Angielski dla dzieci i młodzieży

Angielski dla dzieci i młodzieży

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
10.10.2018
Data zakończenia
21.06.2019
Organizator
Centrum Kultury w Łomiankach
Liczba uczestników
2
Wolnych miejsc
28
Wiek od
7 lat

Opis

Angielski dla dzieci 7-9 lat Nauka angielskiego poprzez zabawę. W planach zajęć nauka piosenek w języku angielskim oraz odkrywanie słownictwa poprzez wszystkie zmysły. W trakcie trwania zajęć dużą uwagę skupia się na poznawanie i utrwalanie słownictwa oraz podstawowe formuły porozumiewania się.   

Angielski dla dzieci 10-12 lat Nauka angielskiego poprzez zabawę. W planach zajęć wprowadzane są zasady gramatyczne języka, które świetnie uzupełnią i rozbudowują program szkolny. Ponadto, zajęcia są prowadzone poprzez zabawę i aktywizację zmysłów, dzięki czemu nauka nie jest nudna i monotonna.  

Angielski 13+ Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży, która ma już podstawy języka i chciałaby nauczyć się nowego słownictwa oraz kulturę krajów anglosaskich. Przygotowane materiały audiowizualne stanowią ciekawe uzupełnienie wiedzy zdobytej w szkole, podanej w atrakcyjny dla ucznia sposób.  

O instruktorze Astrid Jarosławska to absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz stypendystka University of Florida. Doświadczenie zawodowe obejmuje naukę dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również łączenie w pracy elementów językowych i kulturoznawczych