Lista zajęć język angielski - liceum, technikum
Język angielski - liceum, technikum
Kategoria
Opis
KURSY DLA MŁODZIEŻY
Kursanci rozwijają swoje umiejętności językowe, pogłębiają znajomość środków językowych pozwalających na doskonalenie kompetencji komunikacyjnej w języku obcym oraz zdobywają pewność w posługiwaniu się językiem obcym.
- kursy organizowane są od poziomu A1 do poziomu C2
- kursy obejmują 60, 90 lub 120 godzin lekcyjnych
- zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne lub 3 godziny lekcyjne oraz 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne, kurs trwa dwa semestry
KURSY DLA MATURZYSTÓW NA POZIOMIE PODSTAWOWYM I ROZSZERZONYM
celem kursu jest :
- usystematyzowanie gramatyki oraz słownictwa, zapoznanie ze strukturą i wymogami Nowej Matury (podstawowej lub rozszerzonej)
- ćwiczenie różnorodnych technik egzaminacyjnych
- ćwiczenie wypowiedzi w formie pisemnej oraz ustnej z wykorzystaniem szerokiego zasobu słownictwa
- rozwinięcie umiejętności komunikowania się w różnorodnych sytuacjach życia codziennego, wychwytywania głównych i mniej ważnych punktów wypowiedzi ustnych i pisemnych, jak również informacji szczegółowych
Bieżące konsultacje z lektorem umożliwiają wyjaśnienie wszelkich wątpliwości dotyczących języka obcego.
- kurs obejmuje 100 godzin lekcyjnych
- zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne, kurs trwa dwa semestry i kończy się pod koniec kwietnia
CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH budynek A, pokój 121
tel. 12 644 02 66 wew. 40
e-mail: [email protected]
http://nck.krakow.pl/kursy-jezykow-obcych-menu/
Instruktor
Brak przypisanego instruktora
Lekcje
# | Data | Czas trwania | Grupa | Miejsce |
---|---|---|---|---|
1 |
pn, 17:35 01.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
2 |
pn, 17:35 01.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
3 |
pn, 19:10 01.10.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
4 |
pn, 19:40 01.10.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
5 |
wt, 17:00 02.10.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
6 |
czw, 16:30 04.10.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
7 |
czw, 17:35 04.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
8 |
czw, 17:35 04.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
9 |
pt, 18:10 05.10.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
10 |
sb, 11:30 06.10.2018 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
11 |
pn, 17:35 08.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
12 |
pn, 17:35 08.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
13 |
pn, 19:10 08.10.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
14 |
pn, 19:40 08.10.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
15 |
wt, 17:00 09.10.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
16 |
czw, 16:30 11.10.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
17 |
czw, 17:35 11.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
18 |
czw, 17:35 11.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
19 |
pt, 18:10 12.10.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
20 |
sb, 11:30 13.10.2018 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
21 |
pn, 17:35 15.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
22 |
pn, 17:35 15.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
23 |
pn, 19:10 15.10.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
24 |
pn, 19:40 15.10.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
25 |
wt, 17:00 16.10.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
26 |
czw, 16:30 18.10.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
27 |
czw, 17:35 18.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
28 |
czw, 17:35 18.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
29 |
pt, 18:10 19.10.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
30 |
sb, 11:30 20.10.2018 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
31 |
pn, 17:35 22.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
32 |
pn, 17:35 22.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
33 |
pn, 19:10 22.10.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
34 |
pn, 19:40 22.10.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
35 |
wt, 17:00 23.10.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
36 |
czw, 16:30 25.10.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
37 |
czw, 17:35 25.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
38 |
czw, 17:35 25.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
39 |
pt, 18:10 26.10.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
40 |
sb, 11:30 27.10.2018 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
41 |
pn, 17:35 29.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
42 |
pn, 17:35 29.10.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
43 |
pn, 19:10 29.10.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
44 |
pn, 19:40 29.10.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
45 |
wt, 17:00 30.10.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
46 |
pn, 17:35 05.11.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
47 |
pn, 17:35 05.11.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
48 |
pn, 19:10 05.11.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
49 |
pn, 19:40 05.11.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
50 |
wt, 17:00 06.11.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
51 |
czw, 16:30 08.11.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
52 |
czw, 17:35 08.11.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
53 |
czw, 17:35 08.11.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
54 |
pt, 18:10 09.11.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
55 |
sb, 11:30 10.11.2018 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
56 |
pn, 17:35 12.11.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
57 |
pn, 19:10 12.11.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
58 |
wt, 17:00 13.11.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
59 |
czw, 16:30 15.11.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
60 |
czw, 17:35 15.11.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
61 |
czw, 17:35 15.11.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
62 |
pt, 18:10 16.11.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
63 |
sb, 11:30 17.11.2018 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
64 |
pn, 17:35 19.11.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
65 |
pn, 17:35 19.11.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
66 |
pn, 19:10 19.11.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
67 |
pn, 19:40 19.11.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
68 |
wt, 17:00 20.11.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
69 |
czw, 16:30 22.11.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
70 |
czw, 17:35 22.11.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
71 |
czw, 17:35 22.11.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
72 |
pt, 18:10 23.11.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
73 |
sb, 11:30 24.11.2018 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
74 |
pn, 17:35 26.11.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
75 |
pn, 17:35 26.11.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
76 |
pn, 19:10 26.11.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
77 |
pn, 19:40 26.11.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
78 |
wt, 17:00 27.11.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
79 |
czw, 16:30 29.11.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
80 |
czw, 17:35 29.11.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
81 |
czw, 17:35 29.11.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
82 |
pt, 18:10 30.11.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
83 |
pn, 17:35 03.12.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
84 |
pn, 17:35 03.12.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
85 |
pn, 19:10 03.12.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
86 |
pn, 19:40 03.12.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
87 |
wt, 17:00 04.12.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
88 |
czw, 16:30 06.12.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
89 |
czw, 17:35 06.12.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
90 |
czw, 17:35 06.12.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
91 |
pt, 18:10 07.12.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
92 |
sb, 11:30 08.12.2018 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
93 |
pn, 17:35 10.12.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
94 |
pn, 17:35 10.12.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
95 |
pn, 19:10 10.12.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
96 |
pn, 19:40 10.12.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
97 |
wt, 17:00 11.12.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
98 |
czw, 16:30 13.12.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
99 |
czw, 17:35 13.12.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
100 |
czw, 17:35 13.12.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
101 |
pt, 18:10 14.12.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
102 |
sb, 11:30 15.12.2018 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
103 |
pn, 17:35 17.12.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
104 |
pn, 17:35 17.12.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
105 |
pn, 19:10 17.12.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
106 |
pn, 19:40 17.12.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
107 |
wt, 17:00 18.12.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
108 |
czw, 16:30 20.12.2018 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
109 |
czw, 17:35 20.12.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
110 |
czw, 17:35 20.12.2018 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
111 |
pt, 18:10 21.12.2018 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
112 |
czw, 16:30 03.01.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
113 |
czw, 17:35 03.01.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
114 |
czw, 17:35 03.01.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
115 |
pt, 18:10 04.01.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
116 |
sb, 11:30 05.01.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
117 |
pn, 17:35 07.01.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
118 |
pn, 17:35 07.01.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
119 |
pn, 19:10 07.01.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
120 |
pn, 19:40 07.01.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
121 |
wt, 17:00 08.01.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
122 |
czw, 16:30 10.01.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
123 |
czw, 17:35 10.01.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
124 |
czw, 17:35 10.01.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
125 |
pt, 18:10 11.01.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
126 |
sb, 11:30 12.01.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
127 |
pn, 17:35 28.01.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
128 |
pn, 17:35 28.01.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
129 |
pn, 19:10 28.01.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
130 |
pn, 19:40 28.01.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
131 |
wt, 17:00 29.01.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
132 |
czw, 16:30 31.01.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
133 |
czw, 17:35 31.01.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
134 |
czw, 17:35 31.01.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
135 |
pt, 18:10 01.02.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
136 |
sb, 11:30 02.02.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
137 |
pn, 17:35 04.02.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
138 |
pn, 17:35 04.02.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
139 |
pn, 19:10 04.02.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
140 |
pn, 19:40 04.02.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
141 |
wt, 17:00 05.02.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
142 |
czw, 16:30 07.02.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
143 |
czw, 17:35 07.02.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
144 |
czw, 17:35 07.02.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
145 |
pt, 18:10 08.02.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
146 |
sb, 11:30 09.02.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
147 |
pn, 17:35 11.02.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
148 |
pn, 17:35 11.02.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
149 |
pn, 19:10 11.02.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
150 |
pn, 19:40 11.02.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
151 |
wt, 17:00 12.02.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
152 |
czw, 16:30 14.02.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
153 |
czw, 17:35 14.02.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
154 |
czw, 17:35 14.02.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
155 |
pt, 18:10 15.02.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
156 |
sb, 11:30 16.02.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
157 |
pn, 17:35 18.02.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
158 |
pn, 17:35 18.02.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
159 |
pn, 19:10 18.02.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
160 |
pn, 19:40 18.02.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
161 |
wt, 17:00 19.02.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
162 |
czw, 16:30 21.02.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
163 |
czw, 17:35 21.02.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
164 |
czw, 17:35 21.02.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
165 |
pt, 18:10 22.02.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
166 |
sb, 11:30 23.02.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
167 |
pn, 17:35 25.02.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
168 |
pn, 17:35 25.02.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
169 |
pn, 19:10 25.02.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
170 |
pn, 19:40 25.02.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
171 |
wt, 17:00 26.02.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
172 |
czw, 16:30 28.02.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
173 |
czw, 17:35 28.02.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
174 |
czw, 17:35 28.02.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
175 |
pt, 18:10 01.03.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
176 |
sb, 11:30 02.03.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
177 |
pn, 17:35 04.03.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
178 |
pn, 17:35 04.03.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
179 |
pn, 19:10 04.03.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
180 |
pn, 19:40 04.03.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
181 |
wt, 17:00 05.03.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
182 |
czw, 16:30 07.03.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
183 |
czw, 17:35 07.03.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
184 |
czw, 17:35 07.03.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
185 |
pt, 18:10 08.03.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
186 |
sb, 11:30 09.03.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
187 |
pn, 17:35 11.03.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
188 |
pn, 17:35 11.03.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
189 |
pn, 19:10 11.03.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
190 |
pn, 19:40 11.03.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
191 |
wt, 17:00 12.03.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
192 |
czw, 16:30 14.03.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
193 |
czw, 17:35 14.03.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
194 |
czw, 17:35 14.03.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
195 |
pt, 18:10 15.03.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
196 |
sb, 11:30 16.03.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
197 |
pn, 17:35 18.03.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
198 |
pn, 17:35 18.03.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
199 |
pn, 19:10 18.03.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
200 |
pn, 19:40 18.03.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
201 |
wt, 17:00 19.03.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
202 |
czw, 16:30 21.03.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
203 |
czw, 17:35 21.03.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
204 |
czw, 17:35 21.03.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
205 |
pt, 18:10 22.03.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
206 |
sb, 11:30 23.03.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
207 |
pn, 17:35 25.03.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
208 |
pn, 17:35 25.03.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
209 |
pn, 19:10 25.03.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
210 |
pn, 19:40 25.03.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
211 |
wt, 17:00 26.03.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
212 |
czw, 16:30 28.03.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
213 |
czw, 17:35 28.03.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
214 |
czw, 17:35 28.03.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
215 |
pt, 18:10 29.03.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
216 |
sb, 11:30 30.03.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
217 |
pn, 17:35 01.04.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
218 |
pn, 17:35 01.04.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
219 |
pn, 19:10 01.04.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
220 |
pn, 19:40 01.04.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
221 |
wt, 17:00 02.04.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
222 |
czw, 16:30 04.04.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
223 |
czw, 17:35 04.04.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
224 |
czw, 17:35 04.04.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
225 |
pt, 18:10 05.04.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
226 |
sb, 11:30 06.04.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
227 |
pn, 17:35 08.04.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
228 |
pn, 17:35 08.04.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
229 |
pn, 19:10 08.04.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
230 |
pn, 19:40 08.04.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
231 |
wt, 17:00 09.04.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
232 |
czw, 16:30 11.04.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
233 |
czw, 17:35 11.04.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
234 |
czw, 17:35 11.04.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
235 |
pt, 18:10 12.04.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
236 |
sb, 11:30 13.04.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
237 |
pn, 17:35 15.04.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
238 |
pn, 17:35 15.04.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
239 |
pn, 19:10 15.04.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
240 |
pn, 19:40 15.04.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
241 |
wt, 17:00 16.04.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
242 |
czw, 16:30 25.04.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
243 |
czw, 17:35 25.04.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
244 |
czw, 17:35 25.04.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/a/W, matura, poziom podstawowy, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A117 (poniedziałek), A106 (czwartek), Katarzyna Wilczek, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
245 |
pt, 18:10 26.04.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
246 |
sb, 11:30 27.04.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
247 |
pn, 17:35 06.05.2019 |
1 godz. 30 min. | AM/b/Z, matura, poziom rozszerzony, poniedziałek, czwartek 17.35 - 19.05 (90 min), sala A106 (poniedziałek), A125 (czwartek), Rafał Zyskowski, Katarzyna Wilczek |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
248 |
pn, 19:10 06.05.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
249 |
pn, 19:40 06.05.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
250 |
wt, 17:00 07.05.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
251 |
czw, 16:30 09.05.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
252 |
pt, 18:10 10.05.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
253 |
sb, 11:30 11.05.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
254 |
pn, 19:10 13.05.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
255 |
pn, 19:40 13.05.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
256 |
wt, 17:00 14.05.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
257 |
czw, 16:30 16.05.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
258 |
pt, 18:10 17.05.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
259 |
sb, 11:30 18.05.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
260 |
pn, 19:10 20.05.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
261 |
pn, 19:40 20.05.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
262 |
wt, 17:00 21.05.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
263 |
czw, 16:30 23.05.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
264 |
pt, 18:10 24.05.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
265 |
sb, 11:30 25.05.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
266 |
pn, 19:10 27.05.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
267 |
pn, 19:40 27.05.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
268 |
wt, 17:00 28.05.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
269 |
czw, 16:30 30.05.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
270 |
pt, 18:10 31.05.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
271 |
sb, 11:30 01.06.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
272 |
pn, 19:10 03.06.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/P, I liceum i technikum, poziom B1, poniedziałek 19.10 - 20.40 (90 min), sala A120, Karolina Pabis-Witkowska |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
273 |
pn, 19:40 03.06.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
274 |
wt, 17:00 04.06.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
275 |
czw, 16:30 06.06.2019 |
1 godz. | Ag/egz/a/Z, VIII klasa, wtorek 17.00 - 18.00, czwartek 16.30 - 17.30 (60 min), sala A106, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
276 |
pt, 18:10 07.06.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
277 |
sb, 11:30 08.06.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
278 |
pn, 18:20 10.06.2019 |
1 godz. 30 min. | Amł/O, I i II liceum, poziom B2, poniedziałek 18.20 - 19.50, piątek 18.10 - 19.40 (90 min), sala A112, Anna Ośmak |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
279 |
sb, 11:30 15.06.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |
280 |
sb, 11:30 22.06.2019 |
2 godz. 15 min. | Amł/b/Z, I i II liceum, poziom B1/B2, sobota 11.30 - 13.45 (135 min), sala A120, Rafał Zyskowski |
Kraków, NCK 120, Budynek A |