Lista zajęć Gitara - Piotr Zbrzeźniak, Krzysztof Jaworski, Krzysztof Nowicki, Rafał Rokicki

Gitara - Piotr Zbrzeźniak, Krzysztof Jaworski, Krzysztof Nowicki, Rafał Rokicki

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
10.09.2018
Data zakończenia
31.07.2019
Organizator
Centrum Kultury w Piasecznie
Typ
kursy
Filia
Przystanek Kultura
Liczba uczestników
0
Wolnych miejsc
99
Wiek od
5 lat
Wiek do
99 lat

Opis

Cena: 140 zł ( 4 x 30 min.)   180 zł ( 4 x 45 min.)  / opłata miesięczna / lekcje indywidualne, pierwszeństwo mają osoby kontynuujące

Piotr Maciak

Jest instruktorem muzyki, który specjalizuje się w nauce gry na gitarze. Koncertował z własnym zespołem po różnych zakątkach świata.  Posiada wieloletnią praktykę w nauczaniu dzieci i dorosłych.  Uczy nie tylko indywidualnie, ale również pomaga w tworzeniu zespołów. W pracy z uczniem poza standardowymi materiałami korzysta z wieloletniego doświadczenia w pracy muzyka i nauczyciela.  Zespoły muzyczne - w ramach zajęć prowadzi małe i duże składy instrumentalne.    

Piotr Zbrzeźniak

Absolwent PSM II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Wieloletni pracownik Centrum Kultury, którego pasją jest przekazywanie wiedzy i doświadczeń muzycznych swoim wychowankom. Gitara basowa, to jeden z jego ulubionych instrumentów. Do każdego uczestnika podchodzi indywidualnie biorąc pod uwagę:

wiek, stopień zaawansowania, zainteresowania oraz sprawność manualną, zapewniając przy tym miłą atmosferę i zadowolenie z muzykowania. Jeśli tylko jest taka możliwość stara się organizować zajęcia grupowe pozwalające rozwinąć umiejętność słuchania się nawzajem i współtworzenia muzyki szeroko rozumianej. Multiinstrumentalista i sideman, uczestniczy w wielu projektach muzycznych zarówno telewizyjnych jak i estradowych. Ze swoim zespołem Life Club Band współpracował m.in. z Maciejem Jachowskim, Piotrem Pręgowskim, Iwoną Węgrowską, Limahlem, Kubą Sienkiewiczem, Cezarym Pazurą oraz z czołówką polskiej sceny kabaretowej.

Krzysztof Jaworski

Czynny muzyk, ukończył Państwową Szkołę Muzyczną im F. Chopina w Warszawie, wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej. Od wielu lat współpracuje z Centrum Kultury.

 

Lekcje

Brak ustawionych lekcji