Lista zajęć Instrumenty klawiszowe - Renata Opala, Yuko Kawai, Artur Liwiński, Piotr Zbrzeźniak

Instrumenty klawiszowe - Renata Opala, Yuko Kawai, Artur Liwiński, Piotr Zbrzeźniak

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
10.09.2018
Data zakończenia
31.07.2019
Organizator
Centrum Kultury w Piasecznie
Typ
kursy
Filia
Przystanek Kultura
Liczba uczestników
0
Wolnych miejsc
99
Wiek od
5 lat
Wiek do
99 lat

Opis

Cena: 140 zł ( 4 x 30 min.)   180 zł ( 4 x 45 min.)  / opłata miesięczna / lekcje indywidualne , pierwszeństwo mają osoby kontynuujące

Artur Liwiński

Naucza gry na fortepianie, instrumentach klawiszowych, akordeonie. Realizuje program oparty na programie szkoły muzycznej oraz autorskich pomysłach wynikających z długoletniego doświadczenia. Zajęcia dla każdej grupy wiekowej.  Zajęcia teoretyczne- podstawy zasad muzyki, których celem jest pogłębienie spojrzenia na muzykę podjęcie własnych działań muzycznych oraz wiedza pomagająca w grze na instrumencie i zespole muzycznym.

Renata Opala

Fortepian/Flet poprzeczny (wiek uczestników zajęć : od 6 do 66 )

Zajęcia nauki gry na instrumentach muzycznych są prowadzone w formie indywidualnych lekcji dostosowanych do możliwości uczestnika. Na zajęcia zapraszam zarówno tych, którzy swoją przygodę muzyczną dopiero zaczynają jak i tych, którzy początki maja już daleko za sobą. Oprócz lekcji indywidualnych dla bardziej zaawansowanych proponuję również zajęcia w duetach oraz w większych formacjach. Nie skupiam się tylko i wyłącznie na zagadnieniach technicznych lub muzyce klasycznej. Z równym zaangażowaniem i pasją będziemy uczyć się grać muzykę z zakresu innych gatunków i trendów muzycznych, nie zapominając przy tym, ze gra na instrumencie muzycznym to nie tylko nauka ale również zabawa i relaks…

Renata Opala – Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Państwowej Akademii Nauk, oraz Warszawskiej Szkoły Muzycznej im J. Elsnera w klasie Fortepianu i Fletu Poprzecznego. Nauczyciel i pedagog z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami zawodowymi z zakresu edukacji muzycznej oraz nauki gry na instrumentach muzycznych. Wielu jej podopiecznych z powodzeniem kontynuuje naukę w Państwowych Szkołach Muzycznych na wszystkich poziomach, zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju. Obecnie absolwentka warszawskiego SGH na wydziałach : Project Management oraz Human Resource Management. Nowo zdobytą wiedzę zamierza „przekuć” i zastosować w swojej działalności projektowej z zakresu muzyki i edukacji muzycznej.

Piotr Zbrzeźniak

Absolwent PSM II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Wieloletni pracownik Centrum Kultury, którego pasją jest przekazywanie wiedzy i doświadczeń muzycznych swoim wychowankom. Gitara basowa, to jeden z jego ulubionych instrumentów. Do każdego uczestnika podchodzi indywidualnie biorąc pod uwagę: wiek, stopień zaawansowania, zainteresowania oraz sprawność manualną, zapewniając przy tym miłą atmosferę i zadowolenie z muzykowania. Jeśli tylko jest taka możliwość stara się organizować zajęcia grupowe pozwalające rozwinąć umiejętność słuchania się nawzajem i współtworzenia muzyki szeroko rozumianej. Multiinstrumentalista i sideman, uczestniczy w wielu projektach muzycznych zarówno telewizyjnych jak i estradowych. Ze swoim zespołem Life Club Band współpracował m.in. z Maciejem Jachowskim, Piotrem Pręgowskim, Iwoną Węgrowską, Limahlem, Kubą Sienkiewiczem, Cezarym Pazurą oraz z czołówką polskiej sceny kabaretowej.

Yuko Kawai

Urodziła się w Nagoi (Japonia). Absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, w klasie  prof. Jana Ekiera.

Od 2001 r. kontynuuje historyczny projekt “Chopinissimo”, serię recitali wszystkich dzieł Chopina w oparciu o Wydanie Narodowe. Dokonała wielu wybitnych nagrań płytowych. Chopin Magazine uznał jej nagranie Sonaty h-moll Chopina za jedną z najlepszych zarejestrowanych fonograficznie interpretacji tego utworu.

Często zasiada w jury międzynarodowych konkursów pianistycznych, m.in. Międzynarodowego Konkursu Młodych Pianistów "Artur Rubinstein in Memoriam" w Bydgoszczy, Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina in ASIA. Od 2017 r. współpracuje z Centrum Kultury w Piasecznie.

 

Lekcje

Brak ustawionych lekcji