Formacja taneczna

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

Ćwiczenia rytmiczne, nauka podstawowych kroków, obrotów i przejść w tańcu zespołowym na podstawie choreografii wielu tańców latynoamerykańskich połączonych w jedną całość. Zajęcia wpływają na poprawę ogólnej koordynacji ruchowej, a także przygotowują chętnych do dalszego zdobywania umiejętności tanecznych. Na koniec sezonu artystycznego organizowany jest pokaz dla rodziców i bliskich młodych tancerzy.

Zajęcia
grupa początkująca poniedziałek godz. 17.15 - 18.00, środa godz. 17.30 - 18.15
grupa zaawansowana
poniedziałek godz. 18.00 - 19.00,  środa godz. 18.15 - 19.15

Opłata
40 zł/m-c (2 x w tyg. 60 min. ; 2 x w tyg. 45 min. )

Instruktor Waldemar Wielgosz - trener, choreograf i pedagog. Od wielu lat prowadzi zajęcia w Klubie Tańca Towarzyskiego "AKCENT", działającym w Domu Kultury "Włochy". Wychował i doprowadził wiele par do najwyższej klasy tanecznej „A” i „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Posiada uprawnienia sędziego tańca towarzyskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego i zdał egzaminy United Kingdom Allicence Associate w stylu latynoamerykańskim i Member w stylu standardowym. Działa w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Od wielu lat jest propagatorem tańca towarzyskiego: organizuje ogólnopolskie turnieje tańca towarzyskiego, cieszące się dużą popularnością.

  1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
  2. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
  3. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
grupa początkująca - 6-12 lat
grupa zaawansowana - 6-10 lat


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji