Lista zajęć Formacja taneczna

Formacja taneczna

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
2018-09-10
Organizator
Dom Kultury Włochy
Filia
Okęcka Sala widowiskowa ul. 1 Sierpnia 36a
Liczba uczestników
19
Wolnych miejsc
91
Wymagany wiek
6 - 13

Opis

Ćwiczenia rytmiczne, nauka podstawowych kroków, obrotów i przejść w tańcu zespołowym na podstawie choreografii wielu tańców latynoamerykańskich połączonych w jedną całość. Zajęcia wpływają na poprawę ogólnej koordynacji ruchowej, a także przygotowują chętnych do dalszego zdobywania umiejętności tanecznych. Na koniec sezonu artystycznego organizowany jest pokaz dla rodziców i bliskich młodych tancerzy.

Zajęcia
grupa początkująca (6-12 lat) - poniedziałek (mała sala) godz. 19.15 - 20.00, środa godz. 19.30 - 20.15 - UWAGA! Grupa ruszy po zebraniu min. 6 osób. O rozpoczęciu zajęć powiadomimy Państwa telefonicznie.

grupa starsza zaawansowana (10-13 lat) poniedziałek (duża sala) godz. 17.15,  środa (duża sala) godz. 17.30

grupa młodsza zaawansowana (6 -10 lat) poniedziałek (duża sala) godz. 18.15,  środa (duża sala) godz. 18.30

Opłata
40 zł/m-c (2 x w tyg. 60 min. ; 2 x w tyg. 45 min. )

Instruktor Waldemar Wielgosz - trener, choreograf i pedagog. Od wielu lat prowadzi zajęcia w Klubie Tańca Towarzyskiego "AKCENT", działającym w Domu Kultury "Włochy". Wychował i doprowadził wiele par do najwyższej klasy tanecznej „A” i „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Posiada uprawnienia sędziego tańca towarzyskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego i zdał egzaminy United Kingdom Allicence Associate w stylu latynoamerykańskim i Member w stylu standardowym. Działa w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Od wielu lat jest propagatorem tańca towarzyskiego: organizuje ogólnopolskie turnieje tańca towarzyskiego, cieszące się dużą popularnością.

  1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
  2. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
  3. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Lekcje

Grupy:

Wszystkie

grupa młodsza zaawansowana - 6-10 lat

grupa początkująca - 6-12 lat

grupa starsza zaawansowana -10-13 latBrak ustawionych lekcji