Lista zajęć Monika Maciejewska Ceramika dla dzieci i młodzieży (CKR Raszyn)

Ceramika dla dzieci i młodzieży (CKR Raszyn)

Kategoria

sztuka / ceramika

Opis

Zajęcia dla dzieci w wieku 5 - 14 lat.

Po dniu pełnym pośpiechu i rutyny; dniu obfitującym w wydarzenia i te dobre i te gorsze przychodzisz na zajęcia z ceramiki. Siadasz przy stole i bierzesz do rąk glinę. Uruchamiasz wyobraźnię i stajesz się twórcą. Teraz wszystko jest takie jak chcesz i nawet twój kot ma niebieskie skrzydła.

Tym się właśnie zajmujemy!

Czyli lepimy, ugniatamy, wałkujemy, wycinamy, kleimy, układamy, przerabiamy, rzeźbimy, malujemy, brudzimy się i tworzymy!

Praca z gliną wszechstronnie rozwija dzieci - usprawnia rozwój manualny, rozwija wyobraźnię, uczy cierpliwości i skupienia, otwiera i wzmacnia wiarę w siebie.

Dzieci tworząc pracę kreują siebie, pozbywając się ograniczeń, stają się twórcze, odważne i samodzielne. Potrafią wyrażać jasno swoje myśli i opinie, nie boją się podejmowania nowych wyzwań, poznają własną wartość.

Dzieci uczą się różnych technik lepienia. Pracują z różną gliną i przy pacy wykorzystują różne narzędzia i materiały. Dobrze się bawiąc jednocześnie uczą się wielu ważnych i nowych rzeczy.

Jednak cały czas lepienie z gliny to przede wszystkim zabawa, relaks i przyjemność. Dzieci – zarówno dziewczynki, jak i chłopcy – chętnie pracują z gliną, a w trakcie tej zabawy uczą się czegoś nowego. Sam proces tworzenia jest nawet ważniejszy niż efekt końcowy, dlatego na zajęciach dbamy o indywidualne podejście do każdego dziecka, szanując jego wyobraźnię i tempo pracy.

Instruktor: Monika Maciejewska

Termin: czwartek
- Grupa I - godz. 17:30 - 18:30
- Grupa II - godz. 18:30 - 19:30

Miejsce: Centrum Kultury Raszyn, al. Krakowska 29A, sala 0.19

Opłata: 80 zł / ms. (dotyczy 4 zajęć w miesiącu).

Opłaty za zajęcia należy dokonać na numer konta bankowego:
05 8004 0002 2010 0020 3935 0002, Bank Spółdzielczy w Raszynie
zaś tytułem przelewu NALEŻY podać:
- imię i nazwisko uczestnika zajęć,
- nazwę zajęć, na które uczęszcza uczestnik,
- kwoty opłaty oddzielnie za każde zajęcia,
np. "Jan Kowalski, ceramika 45zł, pianino 30zł"

Recenzje

brak recenzji