Lista zajęć ABC Ruchu - taniec współczesny (Vogla)

ABC Ruchu - taniec współczesny (Vogla)

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
15.10.2018
Data zakończenia
31.08.2019
Organizator
Centrum Kultury Wilanów
Typ
kursy
Filia
ul. Vogla 62
Liczba uczestników
1
Wolnych miejsc
11

Opis

Nazwa zajęć: ABC ruchu - taniec współczesny dla początkujących
Prowadzący: Katarzyna Warowna
Wiek: 16+ lat
Dzień i godzina zajęć: poniedziałek 13:30 - 14:30
Koszt: 100 zł miesięcznie

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny, Karty Warszawiaka, Legitymacji Emeryta-Rencisty ZUS.
Zniżka nie obowiązuje na zajęcia: z jęz. hiszpańskiego, indywidualne oraz konwersacje.

Opis zajęć:

ABC ruchu - taniec współczesny od podstaw:
zajęcia to prosty i przyjemny sposób, aby poznać alfabet ruchu i rozpocząć przygodę z tańcem współczesnym. Podczas zajęć będziemy analizować skąd i gdzie zaczyna się ruch, rozwijać plastykę ruchu i świadomość ciała. Będziemy uczyć się techniki w oparciu o ruch w pionie, poza pionem i na podłodze. Popracujemy nad uziemieniem ciała, świadomym ruchem w przestrzeni, przepływem energi, relacji ruch - dddech. Będziemy bawić się jakością i tempem. Poruszymy siebie i swoją wyobraźnię. Popłyniemy w tanecznym flow. Podczas zajęć korzystać będziemy z elementów: tańca współczesnego, tańca klasycznego, floor workingu, tańca edukacyjnego wg Rudolfa Labana, ruchu rozwijającego W. Sherborne, improwizacji na zadaniach.


Zajęcia prowadzi:


Katarzyna Warowna - tancerka, choreografka, dyplomowana instruktorka tańca współczesnego, solistka Teatru Tańca WPS, twórczyni projektów edukacyjnych i artystycznych dla młodzieży "Miasto Marzeń" finansowanych przez M. St. Warszawa, uczestniczka projektów tanecznych i performatywnych m.in dla: Teatru Tańca "Zawirowania", Instytutu Teatralnego projekt Archiwum Dormana. Współpracuje z Centrum Kultury Wilanów i Ogniskiem Teatralnym Teatru Ochoty. Założycielka Teatru Tańca "Kontrasty" oraz twórczyni warsztatów ruchowo - teatralnych dla najmłodszych "Hulajnóżki".