Lista zajęć Zuzanna Tokarska ____PLASTYKA_WTOREK____ dla dzieci

____PLASTYKA_WTOREK____ dla dzieci

Kategoria

sztuka / malarstwo

Opis

I grupa 6-10 lat

Zrobimy nadruki na materiałach, poznamy metodę szablonu, stworzymy swój własny magazyn i zobaczymy czym zajmuje się artysta.

Na zajęciach poznamy nowe media i coś więcej niż rysunek na kartce. Nie boimy się dużych formatów i pobrudzenia podłogi. 

Stworzymy gry planszowe i rysujemy to na co mamy ochotę!

 

 

II grupa 11-13 lat

Mała lekcja historii sztuki. Tworzymy prace inspirowane artystami, poznając techniki i metody tworzenia znanych dzieł. Od realistycznych prac, przez abstrakcyjne plamy, do prostoty, minimalizmu i teraźniejszego plakatu. Zajęcia są okazją do wypróbowania nowych metod tworzenia, sprawdzeniu się w ogromnych i minimalnych formatach, eksperymentowaniu nowych mediów i robienia czegoś więcej niż zwykły rysunek. Biała kartka papieru staje się nudna!

 

 

Prowadząca: Zuzanna Tokarska - studentka grafiki na Akademi Sztuk Pięknych we Wrocławiu, specjalizacja sitodruk. Fanka prostej ilustracji i nadruku na tkaninach. Technik ceramik. Od jakiegoś czasu zajmuje się recyklingowym projektem OdPodszewki, w którym wykorzystuje używane tkaniny do tworzenia plecaków, dając materiałom drugie życie. Jej prace ilustracyjne można zobaczyć na stronie ztokarska.pl, a projekty worków na portalu instagram.com/odpodszewki

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
I grupa_6-10_lat
II grupa_11-13 lat


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji