Lista zajęć Rękodzieło artystyczne: Haft i koronka

Rękodzieło artystyczne: Haft i koronka

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
02.09.2019
Organizator
Centrum Kultury Podgórza
Typ
kursy
Filia
Centrum Kultury Podgórza - Centrala
Liczba uczestników
9
Wolnych miejsc
11
Wiek od
16 lat
Wiek do
99 lat

Opis

Haft i koronka - na zajęciach spowolnijmy bieg czasu i zanurzymy się w tradycję, oderwiemy się od codziennych problemów, stresów i zawrotnego tempa życia. U nas dokończysz to, co dawno temu rozpoczęłaś/rozpocząłeś lub zaczniesz od początku! Gorąco zachęcamy do kreatywnego i twórczego spędzania czasu, dającego mnóstwo radości z samego procesu tworzenia, odkrywania swoich talentów. Własnoręcznie wykonane dzieła w postaci serwetki, obrusu, kołnierzyka, mogą być oryginalnym prezentem dla bliskiej osoby. Wśród technik każdy znajdzie coś dla siebie: haft matematyczny,  szydełkowanie, frywolitka czółenkowa, haft temari, haft płaski, haft koralikowy, technika brugijska i inne. Podczas zajęć uczymy się czytania wzorów, wzajemnie się inspirujemy, wymieniamy doświadczeniami i poradami. Jeśli chcesz zobaczyć, jak haftują inni i rozwijać swoje zdolności artystyczne i manualne pod fachową opieką to te zajęcia są dla Ciebie. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich bez względu na poziom hafciarskich umiejętności!

Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu po 120 minut, w poniedziałki godz. 17.00-19.00.
Opłata: 25 zł/95 zł/185zł

*opłata miesięczna/semestralna/roczna

Ważne:

Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.


Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30
Zapraszamy serdecznie !!!

Prowadzenie: Małgorzata Biały - absolwentka  WSP w Krakowie oraz studiów podyplomowych w zakresie pedagogiki przedszkolnej. Ukończyła kursy haftu i koronki, od lat z pasją tworzy i prezentuje swój dorobek na licznych wystawach i pokazach. Jest członkiem Stowarzyszenia Miłośników Tradycyjnego Rękodzieła Ludowego i Artystycznego "Lud – Art’’.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
grupa podstawowa


Brak ustawionych lekcji