Lista zajęć ONLINE Pianino- zajęcia indywidualne środa w godz. 13:00-19:00

ONLINE Pianino- zajęcia indywidualne środa w godz. 13:00-19:00

Opis

UWAGA! Obecnie zajęcia odbywają się indywidualnie w trybie online przez komunikator SKYPE. instruktorzy są w gotowości i umawiają się na spotkania w dogodnych dla uczestników terminach. Linki do zajęć online wraz numerami spotkań oraz hasłami wysłaliśmy do uczestników mailem, na adres wskazany przez Państwa przy zapisach na zajęcia. Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje otrzymać szczegóły ponownie prosimy o kontakt telefoniczny lub mail na adres kontakt@domkultury-starebabice.pl Nadpłaty powstałe za zajęcia, które nie odbyły się w marcu br., zostały przeksięgowane na kwietniowe zajęcia online. Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach online. Dzięki nim uczestnicy utrzymają kontakt z instruktorem, możliwy też będzie ich dalszy rozwój, kształcenie i aktywność. Regularne spotkania natomiast choć w niewielkim stopniu pozwolą na powrót do normalnego rozkładu tygodniowych zajęć.

Zapraszamy na indywidualne zajęcia nauki gry na pianinie w Domu Kultury Stare Babice. Zajęcia będą odbywać się w środy w godz. 13:00-19:00. Dokładna godzina lekcji będzie ustalana indywidualnie z zapisanymi uczniami w połowie września.
Prowadzący: Marcin Cichocki - pianista, hammondzista, klawiszowiec. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im.Fryderyka Chopina w Olsztynie w klasie fortepianu klasycznego, Państwowego Studium Jazzowego im.Henryka Majewskiego w Warszawie w klasie fortepianu jazzowego oraz Akademii muzycznej na wydziale Jazzu i Muzyki estradowej w klasie fortepianu. Zdobywca nagród na festiwalach i konkursach z wieloma zespołami ,od niedawna działa również solowo, czego owocem było m.in. zdobycie I miejsca w VI Ogólnopolskim Konkursie Pianistów Muzyki Rozrywkowej i Artystów Hammondzistów w Warszawie w 2011r.
Wiek uczestników: 7 lat+Czas trwania 1 zajęć: 30 min (można zapisywać się również na 60 min)Koszt zajęć: 35 zł za 30 min zajęć. Płatności nalezy dokonywać z góry za dany miesiąc przed pierwszymi zajęciami, maksymalnie do 5tego dnia miesiąca. Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna pn-pt. w godz. 8:00-16:00.
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt zajęć to 28 zł za 30 min zajęć.
Zapisy odbywają się wyłącznie online przez www.strefazajec.pl
Zajęcia zaczynają się w październiku.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.
Zapraszamy!

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Adriana S.
08.06.2020 12:52
Rewelacja👍
Estera K.
05.05.2020 11:29

Inni klienci oglądali również