Lista zajęć ONLINE Taniec nowoczesny Happy Dance dzieci 4-6 lat sobota godz. 10:30-11:15

ONLINE Taniec nowoczesny Happy Dance dzieci 4-6 lat sobota godz. 10:30-11:15

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

UWAGA! Obecnie zajęcia odbywają się w trybie online przez komunikator ZOOM. Linki do zajęć online wraz numerami spotkań oraz hasłami wysłaliśmy do uczestników mailem, na adres wskazany przez Państwa przy zapisach na zajęcia. Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje otrzymać szczegóły ponownie prosimy o kontakt telefoniczny lub mail na adres kontakt@domkultury-starebabice.pl Nadpłaty powstałe za zajęcia, które nie odbyły się w marcu br., zostały przeksięgowane na kwietniowe zajęcia online. Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach online. Dzięki nim uczestnicy utrzymują kondycję fizyczną i szlifują dotychczasowe umiejętności, mają kontakt z instruktorem i innymi uczestnikami. Regularne spotkania i treningi online pozwolą na utrzymanie aktywności fizycznej i choć na jakiś czas powrót do normalnego rozkładu tygodniowych zajęć.

Zapraszamy na grupowe zajęcia tańca nowoczesnego dla dzieci 4-6 lat organizowane przez Dom Kultury Stare Babice. Zajęcia będą odbywać się w soboty w godz. 10:30-11:15 oraz środy w godz. 16:30-17:15. Jeśli chcą Państwo zapisać dziecko na zajęcia zarówno w środy, jak i w soboty, prosimy o zapisanie uczestnika online do dwóch grup.
Ciekawe zajęcia taneczne dla dzieci podczas, których uczestnicy zapoznają się z różnymi stylami tańca tj: Disco, Street-Dance: Hip -hop, House, Dancehall, Videoclip Dance. Nauka tańca w formie zabawy. Na lekcji wykorzystujemy atrakcyjne rekwizyty wspomagające rozwój motoryczny dzieci m.in. :szarfy gimnastyczne, koła, hula-hop, piłki, balony, wiatraczki i kapelusze. Muzyka dostosowana do kategorii wiekowej uczestników, bawimy się do znanych przebojów dla dzieci, które maluchy lubią i świetnie się przy nich bawią. Przygotowanie do występów tanecznych na lokalnych piknikach i wydarzeniach gminnych.
Prowadząca: Małgorzata Tarczyńska - trener tańca oraz gimnastyki artystycznej /akrobatyki w Happy Dance Studio. Swoją sportowo-taneczną drogę rozpoczęła w wieku 5 lat od gimnastyki artystycznej. Uczęszczała do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie. Tancerka w Studio Buffo a następnie Caro Dance gdzie zdobyła liczne tytuły mistrzowskie w kategoriach Show Dance, Disco Dance oraz Hip-Hop. Na swoim koncie ma udział w musicalu Bajlandia oraz Po drugiej Stronie Lustra, występy u boku licznych artystów estradowych, występy w rewii w Mediolanie a także udział w licznych warsztatach. Magister Wychowania Fizycznego o specjalizacji Gimnastyka Artystyczna, Narciarstwo Zjazdowe, Menedżer Sportu oraz Pływanie.
Wiek uczestników: 4-6 latCzas trwania 1 zajęć: 45 min Koszt zajęć: raz w tygodniu 80 zł/ miesiąc. Płatności należy dokonywać z góry za dany miesiąc przed pierwszymi zajęciami, maksymalnie do 5tego dnia miesiąca. Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna pn-pt. w godz. 8:00-16:00.
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt zajęć raz w tygodniu 64 zł/ miesiąc.
Zapisy odbywają się wyłącznie online przez www.strefazajec.pl
Pierwsze zajęcia odbędą się w środę 18 września i sobotę 21 września.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.
Zapraszamy!

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 śr, 17:15
03.06.2020
45 min. Zielonki-Parcela,
Dom Kultury Stare Babice
2 śr, 17:15
10.06.2020
45 min. Zielonki-Parcela,
Dom Kultury Stare Babice
3 śr, 17:15
17.06.2020
45 min. Zielonki-Parcela,
Dom Kultury Stare Babice
4 śr, 17:15
24.06.2020
45 min. Zielonki-Parcela,
Dom Kultury Stare Babice

Recenzje

brak recenzji