Lista zajęć ONLINE Kurs ósmoklasisty - matematyka (grupa I), sobota godz. 9:00-10:30

ONLINE Kurs ósmoklasisty - matematyka (grupa I), sobota godz. 9:00-10:30

Kategoria

edukacja / matematyka

Opis

UWAGA! Obecnie zajęcia odbywają się w trybie online przez komunikator TEAMS. Uczestnicy otrzymali od nas możliwość uczestniczenia w zajęciach online oraz korzystania z obszernych materiałów przygotowywanych w zamkniętej grupie na Facebooku. Linki do zajęć online wraz numerami spotkań oraz hasłami wysłaliśmy do uczestników mailem, na adres wskazany przez Państwa przy zapisach na zajęcia. Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje otrzymać szczegóły ponownie prosimy o kontakt telefoniczny lub mail na adres kontakt@domkultury-starebabice.pl Nadpłaty powstałe za zajęcia, które nie odbyły się w marcu br., zostały przeksięgowane na kwietniowe zajęcia online. Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach online. Dzięki nim uczestnicy utrzymają kontakt z instruktorem, możliwy też będzie ich dalszy rozwój, kształcenie i aktywność. Regularne spotkania natomiast choć w niewielkim stopniu pozwolą na powrót do normalnego rozkładu tygodniowych zajęć.

Zapraszamy na kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasity z matematyki (grupa I) organizowanego przez Dom Kultury Stare Babice. Zajęcia będą odbywać się 1 raz w tygodniu w sobotę w godz. 9:00-10:30.
Kurs przeznaczony jest dla uczniów klas ósmych zdających egzamin z matematyki. Materiał kursu obejmuje zagadnienia wymagane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. W trakcie zajęć zostaną powtórzone i utrwalone wiadomości z działów matematyki, według programu opracowanego przez nauczyciela posiadającego wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów.
Celem kursu jest przygotowanie ucznia do egzaminu poprzez:• pracę z przykładowymi zadaniami egzaminacyjnymi• przypomnienie i utrwalenie materiału szkolnego• rozwój umiejętności zarządzania czasem i koncentracji na zadaniu• rozwój umiejętności opanowania stresu podczas egzaminu• wzmocnienie pewności siebie
W ramach kursu zapewniamy uczestnikom wszelkie materiały, w tym książkę i ćwiczenia.
Prowadząca: Katarzyna Przybylak
Czas trwania 1 zajęć: 90 min Koszt kursu: 840 zł (I rata - 140 zł, II rata - 350 zł, III rata - 350 zł) Płatności za I ratę należy dokonywać, jak tylko uczestnik zostanie przeniesiony na listę zapisanych, nie później niż do 20.09.2019. Płatność jest gwarancją miejsca. Osoby, które nie dokonają płatności I raty w terminie znajdą się na liście rezerwowej danej grupy. Terminy płatności kolejnych rat: II rata do 20.10.2019, III rata do 20.01.2020. Osoby, które dokonają płatności I raty zobowiązane są do podpisania umowy uczestnictwa w kursie.
Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna pn-pt. w godz. 8:00-16:00.
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt kursu 672 zł (I rata - 112 zł, II rata - 280 zł, III rata - 280 zł).
Zapisy odbywają się wyłącznie online przez www.strefazajec.pl
Kurs zaczyna się w sobotę 28 września br.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.
Zapraszamy!

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również