Lista zajęć Bartłomiej Boral ONLINE Kurs Best Brain dzieci kl. 0-I (grupa I), poniedziałek godz. 7.45-8.45

ONLINE Kurs Best Brain dzieci kl. 0-I (grupa I), poniedziałek godz. 7.45-8.45

Kategoria

edukacja / inne

Opis

UWAGA! Obecnie zajęcia odbywają się w trybie online przez komunikator SKYPE. Linki do zajęć online wraz numerami spotkań oraz hasłami wysłaliśmy do uczestników mailem, na adres wskazany przez Państwa przy zapisach na zajęcia. Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje otrzymać szczegóły ponownie prosimy o kontakt telefoniczny lub mail na adres kontakt@domkultury-starebabice.pl Nadpłaty powstałe za zajęcia, które nie odbyły się w marcu br., zostały przeksięgowane na kwietniowe zajęcia online. Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach online. Dzięki nim uczestnicy utrzymają kontakt z instruktorem, możliwy też będzie ich dalszy rozwój, kształcenie i aktywność. Regularne spotkania natomiast choć w niewielkim stopniu pozwolą na powrót do normalnego rozkładu tygodniowych zajęć.

Zapraszamy na kurs Best Brain dla klas 0-I (grupa I) organizowany przez Dom Kultury Stare Babice. Zajęcia będą się odbywać 1 raz w tygodniu w poniedziałek w godz. 7.45-8.45.
Wyobraź sobie, że Twoje dziecko wracając do domu pamięta czego się uczyło na wszystkich lekcjach w szkole. Tak, to jest możliwe!
Podczas kursu Best Brain - Odkryj Swój Geniusz wychodzimy na przeciw potrzebie nowoczesnej edukacji młodego pokolenia i stawiamy na praktykę oraz trening kluczowych umiejętności takich jak: koncentracja uwagi, kojarzenie informacji, zapamiętywanie, efektywna nauka i kreatywność..
Stawiamy na praktykę i dynamikę, z tego powodu cały kurs oparty jest na kilkudziesięciu rodzajach ćwiczeń trenujących różne obszary mózgu i wykonywanych w coraz to szybszym tempie. Podczas wciągających i pełnych pasji zajęć wykorzystujemy autorską platformę treningową i różne pomoce multimedialne. Prowadzimy monitoring wyników dziecka, a poprzez ustandaryzowane testy okresowe rodzic ma możliwość sprawdzenia raportu progresu swojego dziecka.
Celem kursu dla klas 0-1 SP jest przede wszystkim ogólna poprawa koncentracji uwagi, szybkości myślenia i pamięci . Przekazujemy dzieciom podstawowe techniki zapamietywania i wykonujemy bardzo wiele ćwcizeń rozwijających koncentrację uwagi, wyobraźnię, pamięć, kojarzenie informacji i spostrzegawczość.Kurs składa się z:

minimum 30 zajęć trwających po 60 minut, czyli ponad 40 godzin lekcyjnych
całorocznego dostępu do Internetowej Platformy Systemu Doskonalenia Pamięci Best Brain gdzie można wykonywać dodatkowe ćwiczenia
specjalnego zeszytu ćwiczeń
nagród motywacyjnych dla dzieci
certyfikatu ukończenia kursu

Zajęcia prowadzone są w małych grupach i są oparte na autorskiej metodyce. Jako autorzy kursu jesteśmy pasjonatami rozwoju umysłowego, polskimi mistrzami pamięci, pierwszymi w historii reprezentantami Polski na Mistrzostwach Świata Pamięci, finalistami The Brain. Genialny Umysł, autorami książki „Techniki Zapamiętywania”. W swojej pracy wzorujemy się m.in. na twórcy metody map myśli prof. Toonym Buzanie, którego poznaliśmy osobiście. Dzięki odpowiedniemu treningowi wyobraźni, kreatywności, koncentracji i pamięci mogliśmy zdobyć tytuły mistrza i vicemistrza Polski, medale mistrzostw świata pamięci oraz tytuł mistrza Europy. Nasi uczniowie są zdobywcami wielu medali mistrzostw Polski, reprezentantami kraju na międzynarodowych mistrzostwach pamięci. Nasza autorska metoda jest wynikiem naszego osobistego doświadczenia oraz wiedzy nabywanej przez lata od najlepszych sportowców pamięciowych świata.
Więcej informacji na stronie: www.bestbrain.pl
Prowadzący: Bartłomiej Boral - założyciel Best Brain, pierwszy w historii reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Pamięci, zdobywca 5 złotych medali Mistrzostw Polski Pamięci federacji WMSC/IAM, finalista programu The Brain Genialny Umysł, autor książki Techniki Zapamiętywania, przeprowadził już ponad 3000 godzin zajęć z zakresu rozwoju umysłowego.Miejsce: pracownia kreatywna, I piętro Dom Kultury Stare Babice
Czas trwania 1 zajęć: 60 min Koszt kursu: 1540 zł (I rata - 100 zł, II-X rata - 160 zł) Płatności za I ratę należy dokonywać, jak tylko uczestnik zostanie przeniesiony na listę zapisanych, nie później niż do 20.09.2019. Płatność jest gwarancją miejsca. Osoby, które nie dokonają płatności I raty w terminie znajdą się na liście rezerwowej danej grupy. Osoby, które dokonają płatności I raty zobowiązane są do podpisania umowy uczestnictwa w kursie.
Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna pn-pt. w godz. 8:00-16:00.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt kursu 1232 zł (I rata - 80 zł, II-X rata 128 zł).
Dla osób kontynuujących naukę Best Brain udzielamy zniżki na I ratę tj. koszt kursu 1490 zł (I rata - 50 zł, II-X rata 160 zł). Przy zapisywaniu się na zajęcia prosimy o informacje o kontynuacji.
Dla rodzeństwa udzielamy zniżki 10% na I ratę tj. koszt kursu 1386 zł (I rata - 90 zł, II-X rata 144 zł). Przy zapisywaniu się na zajęcia prosimy o informacje o kontynuacji.
UWAGA! zniżki się nie sumują, można skorzystać wyłącznie z jednej zniżki.

Zapisy odbywają się wyłącznie online przez www.strefazajec.pl
Kurs zaczyna się w poniedziałek 23 września br.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.
Zapraszamy!

Lekcje

# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 pn, 07:45
27.04.2020
1 godz. Zielonki-Parcela,
Dom Kultury Stare Babice
2 pn, 07:45
04.05.2020
1 godz. Zielonki-Parcela,
Dom Kultury Stare Babice
3 pn, 07:45
11.05.2020
1 godz. Zielonki-Parcela,
Dom Kultury Stare Babice
4 pn, 07:45
18.05.2020
1 godz. Zielonki-Parcela,
Dom Kultury Stare Babice
5 pn, 07:45
25.05.2020
1 godz. Zielonki-Parcela,
Dom Kultury Stare Babice
6 pn, 07:45
01.06.2020
1 godz. Zielonki-Parcela,
Dom Kultury Stare Babice
7 pn, 07:45
08.06.2020
1 godz. Zielonki-Parcela,
Dom Kultury Stare Babice
8 pn, 07:45
15.06.2020
1 godz. Zielonki-Parcela,
Dom Kultury Stare Babice
9 pn, 07:45
22.06.2020
1 godz. Zielonki-Parcela,
Dom Kultury Stare Babice

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również