Lista zajęć Ireneusz Krosny Kurs Pantomimy z Ireneuszem Krosnym

Kurs Pantomimy z Ireneuszem Krosnym

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Ireneusz Krosny – najbardziej znany mim w Polsce, zaprasza na indywidualne lekcje pantomimy. Wiek 15-50. Jeśli zawsze marzyliście o tym, żeby uczyć się pantomimy od mistrza, to jedyna i niepowtarzalna okazja!

Opis - czyli dlaczego warto?

Kurs pantomimy, prowadzony przez najsłynniejszego mima – Ireneusza Krosnego, będzie odbywać się on-line, ale Prowadzący, dzięki możliwościom najnowszej technologii, będzie uczyć indywidualnie na żywo.

Kurs będzie składać się z 6 lekcji - pierwsza lekcja będzie zapoznawcza (bezpłatna), podczas której Prowadzący umówią się z uczniem na 5 kolejnych lekcji praktycznych.
Po zakończeniu cyklu będzie możliwość wykupienia kontynuacji zajęć.
Pierwsza lekcja - zapoznawcza - jest darmowa. Podczas niej Prowadzący w krótkiej rozmowie ustalą, na jakim uczeń jest poziomie oraz zaproponują czas trwania zajęć praktycznych. Po tej lekcji Instruktor przygotuje program indywidualnie dopasowany do umiejętności i poziomu ucznia.

Czas trwania lekcji 45 minut Jeśli jednak są Państwo zainteresowani dłuższymi lekcjami dla młodszych (lub krótszymi dla starszych), możemy je oczywiście tak zaplanować.

Zapisy na zajęcia będą możliwe od 21 maja 2020 do 29 maja 2020 – ilość miejsc ograniczona!
Planowana data rozpoczęcia zajęć: 01 czerwiec 2020.

Spodziewane efekty:

 • każdy uczeń zdobędzie wiedzę o swoich umiejętnościach i możliwościach dalszego rozwoju w sztuce pantomimy;
 • w przypadku uczniów, którzy będą uczyć się od podstaw, efektem będzie zdobycie podstawowej wiedzy o pantomimie;
 • każdy uczeń, niezależnie od swojego wyjściowego poziomu, podwyższy swoje umiejętność;
 • dzięki lekkiej i niezobowiązującej formule zajęć, edukacja będzie sprawiać każdemu uczniowi przyjemność, co z kolei wpłynie na możliwości zapamiętywania informacji;
 • serdecznie zapraszamy wszystkich kursantów do dzielenia się swoimi postępami na naszej grupie na facebooku https://www.facebook.com/IreneuszKrosny.official, na której Prowadzący będą zamieszczać różne materiały dodatkowe (grupa będzie dedykowana wszystkim uczestnikom kursów).

Czego od ciebie oczekujemy:

 • komputera lub telefonu z kamerką i mikrofonem - musimy się DOBRZE widzieć i słyszeć. Jeśli korzystasz z telefonu, musi on być umieszczony na statywie, żeby Prowadzący mógł Cię widzieć, kiedy ćwiczysz,
 • jak najszybszego internetu- jego szybkość musi umożliwiać wideokonferencję. Podczas lekcji zapoznawczej będziemy mieć okazję przetestowania łącza z obu stron, więc bez obaw - jeśli jakość będzie uniemożliwiała płynne łączenie, nie poniesiesz niepotrzebnych kosztów,
 • chęci do nauki oraz do samodzielnych ćwiczeń w domu,
 • stroju sportowe i przestrzeni do ćwiczeń – pamiętaj, odpowiedni ubiór – preferowany strój sportowy, niekrępujący ruchów oraz przestrzeń, umożliwiająca swobodne wykonywanie ćwiczeń to podstawa przygotowanie do lekcji.

Cena kursu:

 • 1 lekcja 45 minut - 100 zł

Języki:

 • Polski
 • Angielski

Pytania związane z kursami Ireneusza Krosnego - tel +48 603 171 853

Instruktor

Ireneusz Krosny

Ireneusz
Krosny

Mim komiczny

Jest niewątpliwie najbardziej znanym polskim mimem komicznym i specjalistą z zakresu mowy ciała. Naukę pantomimy rozpoczął w wieku 14 lat, a w 1992 roku rozpoczął swoją działalność artystyczną pod dobrze Państwu znaną nazwą „Teatr Jednego Mima” i do dziś zdobył wszystkie możliwe nagrody w swojej dziedzinie. Choć na scenie nie używa słów, prywatnie ma bardzo dużo do powiedzenia i to biegle w czterech językach. Jego największą pasją jest muzyka.

Ireneusz tworzy autorskie, pantomimiczne spektakle komediowe. Siła jego sztuki pochodzi z dwóch źródeł. Po pierwsze jest to kreatywność i związane z nią niezwykłe poczucie humoru. Drugim źródłem jest oryginalny własny styl. Wypracował własną technikę poruszania się po scenie. Jego technika jest przezroczysta – czyli czyni każdy ruch zrozumiałym, ale nie zwraca uwagi sama na siebie i daje widzowi poczucie łatwości pracy mima. Nie stosuje makijażu, w szczególności nie stosuje typowego dla mimów pobielania twarzy, i występuje zawsze w czarnym, neutralnym kostiumie. Brak zbędnych ozdobników, ogromny talent i niedający się podrobić styl to wyróżniki sztuki Ireneusza Krosnego.

Recenzje

brak recenzji