Lista zajęć Małgorzata Lelek Rękodzieło artystyczne: Warsztaty makramy i łapaczy snów NOWOŚĆ

Rękodzieło artystyczne: Warsztaty makramy i łapaczy snów NOWOŚĆ

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Makrama to technika polegająca na wiązaniu węzełków bez przyrządów, potrzebujemy tylko szpilki, żeby przypiąć sznurki do podłoża. Wykorzystujemy sznurek lniany szary lub barwiony oraz koraliki drewniane, szklane lub plastikowe. Podczas zajęć będziemy także używać elementów wtórnych różnego pochodzenia, np. kamienie, plastikowe elementy, bibułki po ciastkach. Nauczymy się wykonywać elementy z filcu (kwiaty, kulki), które użyjemy do tworzenia naszyjników, klipsów, broszek. Zapewniamy materiały niezbędne do tworzenia prac.

Łapacz snów,to popularna ozdoba o charakterze etnicznym, która niesie ze sobą symboliczne znaczenie. Typowy łapacz snów to wisząca ozdoba, składająca się z sieci utkanej na kręgu oraz swobodnie zwisających piór, paciorków lub wstążek. Na zajęciach każdy uczestnik osobiście zaprojektuje i wykona swój Łapacz Snów dla siebie lub dla kogoś bliskiego. Zapewniamy materiały niezbędne do tworzenia prac.

Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu po 90 minut.
opłata: 20 zł za jedne zajęcia
Termin zajęć; czwartki godz. 18.30-20.00, pierwsze zajęcia 8 października 2020
ZAJECIA ZAWIESZONE!
Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30
Zapraszamy serdecznie !!!**

Prowadzenie: Małgorzata Lelek. Od najmłodszych lat jej pasją były wszelkie dziedziny rękodzieła artystycznego. Rysowała, malowała, szydełkowała, robiła na drutach, tkała, przerabiała stare rzeczy na nowe. Makramy uczyła się od  Zenony Stróżyk-Stulgińskiej. Wyplatała ze sznurków różne rzeczy duże i bardzo małe. Uczyła się także filcowania na mokro i sucho w Uniwersytecie Ludowym Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej. Ukończyła  kurs ceramiki w Pracowni Ceramiki Artystycznej "Terra" Barbary Pudełko. Obecnie tworzy autorską biżuterię łącząc makramę z wieloma innymi technikami.

Recenzje

Monika B.
17.01.2021 20:35

Inni klienci oglądali również