Lista zajęć Wszechnica Rodzica-Zbuntowany dwulatek

Wszechnica Rodzica-Zbuntowany dwulatek

Opis

Warsztat dedykowany jest Rodzicom i Opiekunom, których dzieci uczęszczają na zajęcia we Wszechnicy Rodzica w sezonie 2020/2021 r.
Głównym celem tego warsztatu jest przekazanie rodzicom wiedzy z zakresu psychologii rozwojowej oraz pomoc i wsparcie rodziców dzieci na etapie buntu dwulatka.
Zarys tematyczny warsztatów:
Dlaczego dwulatki się buntują – odrobina wiedzy z psychologii rozwojowej
Jak wyznaczać dwulatkowi granice?
W jaki sposób reagować na „nie” dwulatka?
Jak pomóc dwulatkom radzić sobie z emocjami, jak poradzić sobie ze swoimi emocjami?
Prowadząca - Anna Czuba – Certyfikowany Trener Umiejętności Wychowawczych i Realizator Szkoły dla Rodziców i Wychowawców (rekomendowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji).
Wiedzę z dziedziny psychologii wychowawczo-rozwojowej i pedagogiki zdobyła na Uniwersytecie Warszawskim (Psychologia w Wychowaniu i Nauczaniu Dziecka), na Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz w Laboratorium Psychoedukacji. Obecnie słuchacz studium psychoterapii. Prowadzi warsztaty – treningi umiejętności wychowawczych dla Rodziców i Wychowawców. Poprzez warsztaty pomaga rodzicom budować i wzmacniać prawdziwą więź ze swoim dziećmi. Nauczycielom pomaga budować przyjazne relacje ze swoimi wychowankami. Uczestnicy szczególnie cenią praktyczny wymiar warsztatów. Pracuje też z dziećmi i z młodzieżą, głownie w obszarze wzmacniania ich kompetencji emocjonalnych. Prowadzi autorskie warsztaty, które rozwijają inteligencję emocjonalną dzieci. Współpracuje ze, szkołami, przedszkolami, świetlicami, Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 sb, 10:00
26.09.2020
2 godz. Piaseczno,
Sala 39

Recenzje

brak recenzji