Lista zajęć HIP HOP DLA DZIECI 5-7 LAT WTOREK GODZ. 16.30-17.15

HIP HOP DLA DZIECI 5-7 LAT WTOREK GODZ. 16.30-17.15

Kategoria

taniec / inne

Opis

HIP-HOP DLA DZIECI W WIEKU 5-7 LAT WTOREK GODZINA 16.30-17.15
Zajęcia rozpoczynają się od dnia 15.09.2020 r.
HIP-HOP jest tańcem przebojowym i dynamicznym. Ma charakter estardowy, opiera się na żywiołowych wymagających dużej sprawności fizycznej w  krokach. W trakcie dzieci poznają specyficzny sposób porusza się w HIP-HOPIE, proste elementy, kroki i figury taneczne. Przyswajają również układ taneczny, którego powtarzanie poprawia pamięć ruchową. Zajęcia przeznaczone dla chłopców i dziewczynek nie chcących tańczyć w parach.
Instruktor: Marta Skrzypczyńska
Odpłatność za zajęcia: 40 zł/miesięcznie, dla osób mieszkających poza miastem 80zł/miesięcznie, płatne do 15-go każdego miesiąca.

Osoby posiadające NOWODWORSKĄ KARTĘ FAMILIJNĄ proszone są o zgłoszenie się do Nowodworskiego Ośrodka Kultury celem okazania karty (dokument musi być aktualny). Po okazaniu karty zostanie zmieniony szablon płatności na szablon uwzględniający przysługującą zniżkę. 

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zapoznanie się z Regulaminem Funkcjonowania Nowodworskiego Ośrodka Kultury w czasie pandemii SARS-COV-2 oraz dostarczenie podpisanego Oświadczenia -Covid
Regulamin i Oświadczenie-Covid do pobrania na stronie www.nok.nowydwormaz.pl

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji