Puławska Orkiestra Dęta

Opis

Puławska Orkiestra Dęta daje możliwość, niezależnie od wieku, rozwoju muzycznej pasji. To gra w grupie, ale także indywidualne szkolenie umiejętności oraz możliwość prezentacji na ważnych uroczystościach miejskich, a także festiwalach poza Puławami.

Czekamy na osoby w każdym wieku, zarówno z Puław jak i okolic, które chcą zagrać w tej wyjątkowej orkiestrze. Osobom rozpoczynającym swoją przygodę z graniem oferujemy instrumenty oraz niezbędne akcesoria, a także lekcje z profesjonalnymi instruktorami.

Osoby zainteresowane zapisami mogą wysyłać swoje zapytania na adres: katarzyna.nowak@domchemika.pl lub bezpośrednio przyjść na jedną z prób.

Spotkania orkiestry odbywają się w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” w sali orkiestry (nr 103, na I piętrze) dwa razy w tygodniu:

środy, od godz. 15.00 – spotkania indywidualne i sekcyjne

soboty, od godz. 9.30 – próby całościowe

Serdecznie zapraszamy!

Puławska Orkiestra Dęta funkcjonująca w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” została założona w listopadzie 2017 roku. W skład orkiestry wchodzą zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Członkowie orkiestry posiadają stroje galowe, które zdobi logo orkiestry i herb miasta Puławy. Specyfika Puławskiej Orkiestry Dętej stale się formuje i rozwija. Uczestnicy szkolą swój warsztat oraz powiększają repertuar, podejmując się gry coraz ciekawszych orkiestrowych standardów.

Nad pracą całej orkiestry czuwa kapelmistrz i instruktor sekcji instrumentów blaszanych – Dariusz Domański – absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w klasie trąbki, obecnie pierwszy trębacz Teatru Muzycznego w Lublinie. Instruktorem sekcji instrumentów drewnianych jest Andrzej Topolewski – absolwent Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu w klasie klarnetu.

Serdecznie zapraszamy!

Recenzje

Bartek W.
23.09.2020 11:31
Paweł K.
19.09.2020 17:50
Mikołaj S.
17.09.2020 12:29
Katarzyna N.
16.09.2020 13:35