Lista zajęć Agnieszka Farat Klub Rodziców - zajęcia animacyjne

Klub Rodziców - zajęcia animacyjne

Kategoria

inne / inne

Opis

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci wraz z rodzicami

Proponowane przez nas zajęcia w ramach Klubu Rodziców dzięki swojemu zróżnicowaniu są ukierunkowane na wszechstronne wspieranie rozwoju dziecka, pobudzają ich aktywność, wzmacniają kompetencje i więzi między rodzicem a dzieckiem, pokazują w końcu, jak współpracować w gronie rówieśników. 
Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 0 do 3 lat oraz do ich opiekunów: rodziców, babć, dziadków. Celem spotkań jest adaptacja maluchów do wspólnej, twórczej zabawy, nauka samodzielności, cierpliwości, odwagi, radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz kształtowanie dobrych nawyków i nowych umiejętności. Spotkania są okazją do nawiązania kontaktów z innymi rodzicami, wymiany doświadczeń. Rodzice uczestniczą w zabawie razem ze swoimi dziećmi, poznają ich zdolności, obserwują rozwój.
Zajęcia odbywają się we wtorki.
 
Zainteresowanych  rodziców prosimy o kontakt  z biurem Dworu Czeczów: osobiście, telefonicznie: 509 590 322, 12 651 39 13  lub mailowo: czeczow@ckpodgorza.pl

Zapisy na zajęcia online przez stronę internetową Dworu Czeczów: zakładka Zapisy na zajęcia- Strefa Zajęć-Dwór Czeczów-Klub Rodziców zajęcia animacyjne. Na zajęcia można się zapisać również osobiście w biurze Dworu Czeczów.
Do udziału w zajęciach uprawnia całoroczna Karta Klubu Rodziców - koszt 10 zł 

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również