Lista zajęć Diana Strugała Prezent dla Mamy - kule do kąpieli i scrub cukrowy

Prezent dla Mamy - kule do kąpieli i scrub cukrowy

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Zapraszamy na Warsztat pt.: "Prezent dla mamy", na którym wykonamy wspólnie musujące kule kąpielowe oraz scrub cukrowy do ciała.

Kula kąpielowa to idealny pomysł na prezent dla Mamy. Musująca, pachnąca i kolorowa kąpiel z kulą kąpielową na pewno sprawi każdej Mamie dużo przyjemności, zrelaksuje i odpręzy.
Wykonanie kuli kąpielowej jest niezwykle proste i daje nieograniczone możliwości tworzenia. Mogą mieć dowolny kształt, kolor i zapach. Dodając do kul kąpielowej dodatkowe składniki, jak susze kwiatowe, oleje roślinne, olejki eteryczne, glinki, barwniki i spraw, sprawisz, że Twoja kula kapielowa będzie jedyna i niepowtarzalna.

Scurb cukrowy - prosty do wykonania, ze składników w większości dostępnych w domu. Po długiej, ciemnej i mroźnej zimie skóra na pewno potrzebuje odrobiny odświeżenia. Dzięki naturalnym peelingom będzie się przepięknie prezentować w promieniach wiosennego słońca.
Skóra jest po nim wspaniale nawilżona, gładka, świeża. Masowanie ciała cukrową papką jest niezwykle przyjemne, a więc Mama będzie na pewno zadowolona z takiego prezentu.

Prowadząca - Diana Strugała

Ilośc miejsc jest ograniczona
Warsztat online na platformie Teams

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji