Lista zajęć Agnieszka Krzyżanowska-Kasjanowicz Kreatywne warsztaty Solvay - Agnieszka Krzyżanowska-Kasjanowicz

Kreatywne warsztaty Solvay - Agnieszka Krzyżanowska-Kasjanowicz

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

KREATYWNE WARSZTATY to zajęcia, które dają możliwość wykonania konkretnych zadań plastycznych na różne sposoby i za pomocą różnych materiałów i technik. Pozwala to na wdrażanie własnych, nieszablonowych pomysłów i wpływa na rozwój kreatywnego myślenia. Na warsztatach będziemy malować, rysować, budować m.in. modele smoków i dinozaurów, lepić figurki z masy solnej i gliny, tworzyć pudelka na skarby, kalejdoskopy, maski i wiele innych. Zapraszamy dzieci, które lubią lepić, wycinać, kleić, malować.

Główne cele KREATYWNYCH WARSZTATÓW to:

  • ROZWÓJ SAMODZIELNOŚCI
  • ROZWÓJ WŁASNYCH ZAINTERESOWAŃ I PASJI
  • ROZWÓJ TWÓRCZEGO MYŚLENIA
  • DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI WSPÓŁDZIAŁANIA W GRUPIE
  • ATRAKCYJNE SPĘDZENIE WOLNEGO CZASU

TERMIN: Wtorki 16:30-18:00

CENA: 70 zł/ 350 zł/ 700 zł
miesiąc/semestr/rok

Prowadząca - Agnieszka Krzyżanowska-Kasjanowicz
Ukończyła Malarstwo w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Informatykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zajmuje się designem i projektowaniem graficznym. Bierze udział w zarządzaniu stowarzyszeniem artystycznym, organizuje wydarzenia kulturalne, szkolenia oraz eventy artystyczne dla dzieci i młodzieży. Współpracując z galerią sztuki była kuratorką i organizatorką wielu wystaw. Od wielu lat prowadzi dla dzieci kreatywne warsztaty artystyczne oraz twórcze warsztaty i zajęcia z animacji poklatkowej dla młodzieży. Dużym powodzeniem cieszą się też jej warsztaty malarstwa, rysunku i grafiki dla osób dorosłych.

Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również