Lista zajęć Teatr Głosu Blanki Dembosz-Tondery

Teatr Głosu Blanki Dembosz-Tondery

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Teatr Głosu Blanki Dembosz-Tondery
Zajęcia teatralne, podczas których będziemy przede wszystkim pracować własnym głosem. Będziemy śpiewać, szeptać, krzyczeć. Tworzyć nowe i odnawiać stare pieśni. Będziemy dokonywać reinterpretacji mitów tworząc muzyczne spektakle i słuchowiska.
Nauczymy się prawidłowej emisji i tego, że każdy/każda może śpiewać i każdy głos, ze swoją indywidualną barwą jest wyjątkowy.

Zajęcia trwają raz w tygodniu 2 x 60 min jedne zajęcia
(z wyjątkiem dwóch tygodni przed spektaklem wtedy próby będą odbywać częściej).

Cena*: 650 zł/ 1300 zł
semestr/rok

Prowadząca:
Blanka Dembodz-Tondera - Urodzona śpiew solowy na Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie prof. Ewy Wdowickiej w 2009 roku. Podczas studiów powołała do życia Międzywydziałowe Koło Naukowe Muzyki Dawnej. Swoje umiejętności doskonaliła na kursach mistrzowskich pod kierunkiem m.in. prof. Charlotte Lehmann i prof. Roberta Nakonecznego. Jest laureatką III nagrody na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym Iuventus Canti 2009 (Vrable, Słowacja). Posiada w repertuarze muzykę różnych epok, od baroku po utwory współczesne.
Jest też autorką scenariusza i reżyserką koncertu „Po drugiej stronie Lete” (premiera podczas Festiwalu Muzyki Pasyjnej i Paschalnej 2013), dyrektorką artystyczną, pomysłodawczynią Festiwalu Głosu „Nagłos(y)” (Kraków 2017) oraz inicjatorką i współtwórczynią ogólnopolskich warsztatów „Muzyka współczesna da się lubić!” w PSM II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie w 2013 r., gdzie prowadziła kurs wokalny poświęcony muzyce wokalno-instrumentalnej Witolda Lutosławskiego.
Jako nauczycielka śpiewu realizowała program Rady Królewskich Szkół Muzycznych ABRSM oraz brytyjski program Rockschool.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również