Lista zajęć Róża Grochowska Akrobatyka/Balet,, gr. 2

Akrobatyka/Balet,, gr. 2

Kategoria

sport / akrobatyka

Opis

Dzień i godzina zajęć: WTOREK, g. 18.00-20.00 (akrobatyka z elementami baletu)

Cena zajęć: 220 zł/m-c

Akrobatyka jest dyscypliną opierającą się na ogólnym rozwoju wszystkich cech motorycznych. Zapewnia harmonijny rozwój całego organizmu. To niezwykle atrakcyjna forma ruchu dla dzieci. Wzmacnia, uczy dyscypliny i odpowiedzialności. Zajęcia akrobatyki pomogą w prawidłowym rozwoju ruchowym dzieci już od 5 roku życia. Taka forma ruchu, to również wspaniały rozwój wszystkich mięśni ciała, odbywająca się w miłej, przyjaznej atmosferze. Oprócz elementów gimnastycznych, na zajęciach dzieci poznają również elementy tańca, będą uczyć się przygotowanych przez instruktora układów ruchowych do muzyki oraz pracować z rekwizytami (szarfy, piłki).

Instruktor

Róża Grochowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, dyplomowana instruktorka gimnastyki artystycznej. Wizażystka i charakteryzatorka (Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie na kierunku Malarstwo ze specjalnością charakteryzatorską – Kostium i rekwizyt sceniczny). Czynnie pracuje w zawodzie. Przez 14 lat była zawodniczką klubu UKS Pałac Młodzieży Warszawa. Posiada klasę mistrzowską oraz wiele sportowych sukcesów, między innymi mistrzostwo Polski w gimnastyce artystycznej(w układach zbiorowych).
Swoje umiejętności wykorzystuje przy projektach telewizyjnych oraz innych występach, między innymi z grupami Bell Arto oraz Art Project Ballet. Miała także okazję tańczyć na Stadionie Narodowym w trakcie ceremonii przedmeczowych,podczas Euro 2012.
Uwielbia pracę z dziećmi, w której ma już spore doświadczenie. Stawia na wszechstronny rozwój dziecka oraz wysoką jakość prowadzonych przez nią zajęć.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji