Lista zajęć Diana Surman, Fast-Step Taniec Towarzyski dla dzieci /sekcja wyczynowa / FAST STEP

Taniec Towarzyski dla dzieci /sekcja wyczynowa / FAST STEP

Kategoria

taniec / towarzyski

Opis

Przedstawiamy Państwu ofertę zajęć tanecznych dla Waszych dzieci w sekcji sportowej (wyczynowej). Obejmują one NAUKĘ TAŃCA TOWARZYSKIEGO w oparciu o program zalecany przez Światową Organizację Tańca i Imperial Society of Teachers of Dancing. Celem programu jest nauczenie dzieci tańca towarzyskiego począwszy od poziomu początkującego, następnie przejście przez każde kolejne stadia zaawansowania, na najwyższych klasach turniejowych kończąc. Program ten jest modyfikowany w zależności od wieku i stopnia zaawansowania dzieci.
Nasze zajęcia mają umożliwić dzieciom opanowanie podstaw technicznych i artystycznych tajników poznawczych, a przez nie przez nie tańców towarzyskich, pozytywnie ukierunkować nadmiar energii, usprawnić koordynację ruchową, poprawić procesy przyswajania wiedzy, wyrobić umiejętność koncentracji, wewnętrznej dyscypliny, umiejętność pracy indywidualnej oraz współpracy z partnerem/-ką oraz w grupie. Oprócz samej nauki tańca, zajęcia obejmują również w marginalnym zakresie zabawy rozwijające myślenie, usprawniające koordynację ruchową, refleks, a także zachęcają do pozytywnej rywalizacji.
Nad fachowością procesu kształcenia Państwa dzieci czuwa nasz instruktor - Pan Bartosz Górski, legitymujący się uprawnieniami instruktora tańca sportowego, czynny zawodnik taneczny z najwyższymi klasami międzynarodowymi "S" w stylach: standardowym i latynoamerykańskim.

Opłata i kategoria wiekowa:
Dzieci (6-10 lat)
80 zł m-c, 1 x tyg. 60 min.

Termin zajęć:
Piątek godz.17:05-18:05

Recenzje

brak recenzji