Lista zajęć Piotr Radomski Młody majsterkowicz KK Zalesie Górne

Młody majsterkowicz KK Zalesie Górne

Kategoria

inne / majsterkowanie

Opis

Na prowadzonych przeze mnie zajęciach dzieci i młodzież zapoznają się z podstawowymi zasadami BHP przy obsłudze narzędzi stolarskich i elektrycznych. Między innymi zdobędą umiejętność obsługiwania wiertarki, szlifierki, wkrętarki, pił ręcznych przy budowie karmników i domków dla ptaków i owadów. Zajęcia będą urozmaicone historyjkami o zwierzynie leśnej, ich zwyczajach.
Uczestnicy dowiedzą się o sposobie i miejscach montażu jak również o rodzajach domków dla poszczególnych gatunków ptaków.

Prowadzący Piotr Radomski
Z zawodu jestem od ponad 36 lat złotnikiem jubilerem. Posiadam tytuł mistrza złotnictwa. Przez 5 lat uczyłem młodzież praktycznej nauki zawodu i mam ukończony kurs pedagogiczny. Od lat pasjonuję się przyrodą i leśnictwem dzięki czemu posiadam szeroką wiedzę na ten temat. Od siedmiu lat jestem strażnikiem łowieckim i funkcja ta dała mi możliwość współpracy z młodzieżą w zakresie ochrony przyrody. Często organizowałem spotkania młodzieży z leśnikami, wspólne akcje zbierania śmieci w lasach, jak również nasadzeń młodego lasu. Brałem udział we wspieraniu małych szkół wiejskich organizując konkursy wiedzy o przyrodzie, pomagając również w znalezieniu sponsorów na tego typu akcje. Posiadam ogólną i praktyczną wiedzę na temat stolarki i elektryki, którą na co dzień wykorzystuję w swojej pracy.

Recenzje

brak recenzji