Lista zajęć Kamila Janaszek-Hańska ZAJĘCIA ZAWIESZONE! -Wesoła gimnastyka buzi i języka - ALTO

ZAJĘCIA ZAWIESZONE! -Wesoła gimnastyka buzi i języka - ALTO

Opis

Nazwa zajęć: Wesoła gimnastyka buzi i języka/ Zajęcia Logopedyczne
Prowadzący: Kamila Janaszek-Hańska
Wiek: 1-4 lata
Dzień i godzina zajęć: piątek w godz. 11.00 -12.00
Koszt: 100 zł miesięcznie (1xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, sprytne główki, zumba gold, ceramika, stolarstwo, śpiew dla kobiet w ciąży.

Opis zajęć
Wesoła gimnastyka buzi i języka dla najmłodszych to zajęcia wpisujące się w tak ważną profilaktykę logopedyczną. Zajęcia stanowią świetną zabawę dla najmłodszych, a przy tym dzięki niej pociechy usprawniają aparat artykulacyjny, ćwiczą prawidłowy tor oddechu, rozwijają słuch, wzbogacają rozumienie oraz słownictwo. A najważniejsze, że przy tym świetnie się bawią! Podczas zajęć gimnastykujemy nie tylko język czy wargi. Oprócz tego dużo się ruszamy, śpiewamy, dmuchamy, czytamy, słuchamy i naśladujemy. Ostateczny kształt zajęć zależy od liczebności, charakteru i wieku poszczególnych uczestników.

Instruktor
Kamila Janaszek-Hańska, z wykształcenia kulturoznawca, a także menadżer kultury. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia. Od ponad 20 lat współpracuje z warszawskim Teatrem Kontrapunkt, gdzie występuje oraz reżyseruje, a także prowadziła warsztaty teatralne dla młodzieży i studentów. Współpracowała ze Stowarzyszeniem na rzecz Kultury Młodzieżowej Aktywacja. Jako instruktor teatralny prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży i seniorów. Obecnie jest na ostatnim roku Podyplomowych Studiów Logopedycznych. Ukończyła wiele szkoleń z tego zakresu, a także z zakresu psychologii dziecięcej, arteterapii oraz rozwoju dzieci (w tym rozwoju komunikacji). Dodatkowo, stale uczestniczy w szkoleniach z umuzykalniania oraz rytmizacji dzieci. Jej pasją jest zarówno to, co wiąże się ze sceną, jak i wspieranie dzieci i młodzieży w prawidłowym rozwoju komunikacji. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również