Lista zajęć Mirosław Bernacki Rysunek i malarstwo dla dzieci (1x tyg)

Rysunek i malarstwo dla dzieci (1x tyg)

Kategoria

sztuka / malarstwo

Opis

Rysunek i malarstwo dla dzieci - wt lub czw. - 14.00-19.00 - Mirosław Bernacki
Zajęcia prowadzone są w formie prezentacji multimedialnej na tematy związane z historią sztuki, teorią i budową obrazu. Wykład kończą warsztaty lub zajęcia plastyczne na dany temat. Pracownia również kształci w zakresie rysunku ołówkiem, węglem, pastelami oraz malarstwa akrylowego. Podczas zajęć praktycznych realizowane są zagadnienia związane z kształceniem i rozwijaniem umiejętności rysunkowych i malarskich. Uczestnicy realizują ćwiczenia z uwzględnieniem zasad kompozycji, podziału na plany, kolorystyki, światłocienia, itp. Malują i rysują z martwej natury, a w okresie wiosenno-letnim wychodzą w plener.
Maks: 12 uczestników
Wiek: od 12 lat
cena: 50 zł/miesiąc

Posiadacze Karty Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do 20% zniżki na zajęcia prowadzone przez instruktorów MCK za okazaniem ważnej karty wraz z dokumentem tożsamości. Zniżki nie łączą się.
Dokonując pierwszej wpłaty, należy osobiście okazać ważną Kartę Tomaszowianina wraz z dowodem tożsamości w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy pl.Kościuszki 18.

Instruktor

Artysta malarz, grafik komputerowy, rzeźbiarz. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych w Łodzi na Wydziale Malarstwa oraz Tkaniny Unikatowej i Przemysłowej.

Recenzje

brak recenzji