Lista zajęć Zbuntowany dwulatek-jak to przeżyć?

Zbuntowany dwulatek-jak to przeżyć?

Opis

Warsztat dla rodziców: ZBUNTOWANY DWULATEK-JAK TO PRZEŻYĆ?

Głównym celem tego warsztatu jest przekazanie rodzicom wiedzy z zakresu psychologii rozwojowej oraz pomoc i wsparcie rodziców dzieci na etapie buntu dwulatka.

Zarys tematyczny warsztatów:

-Dlaczego dwulatki się „buntują” – odrobina wiedzy z psychologii rozwojowej
-Jak wyznaczać dwulatkowi granice?
-W jaki sposób reagować na „nie” dwulatka?
-Jak pomóc dwulatkom radzić sobie z emocjami, jak poradzić sobie ze swoimi emocjami?

Prowadząca: Anna Czuba

Certyfikowany Trener Umiejętności Wychowawczych i Realizator Szkoły dla Rodziców i Wychowawców (rekomendowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji).
Wiedzę z dziedziny psychologii wychowawczo-rozwojowej i pedagogiki zdobyła na Uniwersytecie Warszawskim (Psychologia w Wychowaniu i Nauczaniu Dziecka), na Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz w Laboratorium Psychoedukacji. Absolwentka studium psychoterapii. Prowadzi warsztaty – treningi umiejętności wychowawczych dla Rodziców i Wychowawców. Poprzez warsztaty pomaga rodzicom budować i wzmacniać prawdziwą więź ze swoim dziećmi. Nauczycielom pomaga budować przyjazne relacje ze swoimi wychowankami. Uczestnicy szczególnie cenią praktyczny wymiar warsztatów. Pracuje też z dziećmi i z młodzieżą, głownie w obszarze wzmacniania ich kompetencji emocjonalnych. Prowadzi autorskie warsztaty, które rozwijają inteligencję emocjonalną dzieci. Współpracuje ze, szkołami, przedszkolami, świetlicami, Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Sobota 25.09.2021 godz. 10.00-12.30, wstęp 35 zł

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 10:00
25.09.2021
2 godz. 30 min. Piaseczno,
Broadway - Strefa Kultury

Recenzje

brak recenzji