Lista zajęć Marta Targońska Podróże z giętkim językiem - hiszpański dla dzieci

Podróże z giętkim językiem - hiszpański dla dzieci

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

Eksploracja języka obcego jest jak podróż bez paszportu, namiotu i samolotu. Znajomość języka to przepustka do świadomego podróżowania.
Naszą ideą jest by po pierwszych 3 miesiącach oswajania języka czuć się WYGODNIE w słownych potyczkach, natomiast w ciągu kolejnych 3 miesięcy wyginać język jeszcze ODWAŻNIEJ! W następnych tygodniach nabierając pewności siebie można sięgnąć po AMBITNIEJSZE wyzwania, aby na końcu DUMNIE ogłosić się zdobywcą językowych umiejętności! Bohaterem naszych kursów jest Giętki Język, który tak motywuje do nauki: KIEDY MAM JĘZYK GIĘTKI... .... nikt mi nie sięgnie do piętki ....luźny jestem i prędki .... nie lgną do mnie smętki ....gubię nieśmiałości cętki ....zarzucam odwagi wędki ....na wojaże nabieram chętki.

instruktor: German Velasco Palacio

German to entuzjastyczny, kreatywny i otwarty na nowe wyzwania kolumbijczyk mieszkający od kilkunastu lat w Polsce. Ukończył studia o profilu pedagogicznym w Bogocie. Posiada bogate doświadczenie w nauce hiszpańskiego dla dorosłych, dzieci i młodzieży w licznych szkołach oraz instytutach językowych. Pracował także jako tłumacz, recenzent tekstów, tester gier , oraz analityk danych dla międzynarodowych korporacji.

Opłaty i kategoria wiekowa:
DZIECI I MŁODZIEŻ (8-11 lat):
150 zł m-c, 1 x tyg. 40 min.

Termin zajęć:

  • sobota godz. 10:05 - 10:45

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również