Lista zajęć Magdalena Dąbrowska ZMIEŃ / ODNÓW! Decoupage na szkle

ZMIEŃ / ODNÓW! Decoupage na szkle

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Uwaga! Zapis na listę oczekujących. Zajęcia rozpoczną się po zebraniu się minimalnej liczby chętnych niezbędnej do uruchomienia grupy. Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. W razie pytań prosimy o kontakt - dworzeckultura@kulturalni.pl

Zapraszamy na kolejne warsztaty renowacji małych przedmiotów w technice decoupage.

Warsztatami ZMIEŃ / ODNÓW! Chcemy zachęcić do odnawiania i naprawiania przedmiotów, które każdy z nas ma w domu. Zamiast wyrzucać lub kupować kolejne, możemy odmienić te obecne i cieszyć się nimi na nowo. Dlatego prosimy Uczestników o przyniesienie małego, szklanego przedmiotu - może to być niewielki wazon, świeca w szkle, talerzyk czy słoik, z którego zrobimy mały lampion lub wazonik.

Możemy pozostać jeszcze w zimowym klimacie i odmienić nasze przedmioty przez zimowe motywy i wzory lub wykonać je w zupełnie inny sposób. Jeżeli macie wzorzyste serwetki przynieście je ze sobą - możecie je wykorzystać w swojej pracy lub wymienić się wzorami z innymi uczestnikami. My zapewnimy narzędzia i materiały plastyczne.

Warsztaty będą odpowiednie dla osób uczestniczących w poprzednich warsztatach decoupage, a także dla tych z plastycznym zacięciem. Krok po kroku odnowimy przedmioty codziennego użytku, nadając im indywidualny charakter.

(foto Magdalena Dąbrowska)

Instruktor

Z wykształcenia fotograf i historyk sztuki; od lat mieszkanka Piaseczna. Miłośniczka sztuk plastycznych - oprócz fotografii zajmuje się rysunkiem oraz renowacją przedmiotów codziennego użytku.

Uwielbia dawać przedmiotom drugie życie przez ich odnawianie i przerabianie.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również