Lista zajęć KULTURALNA ZIMA - CHIŃSKIE LAMPIONY

KULTURALNA ZIMA - CHIŃSKIE LAMPIONY

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Warsztaty odbywaja się w Strefie Kultury na ul. Jana Pawła II 55 (Centrum Edukacyjno-Multimedialne), tel: 505-856-669. Po zebraniu się grupy, uczestnicy zostają przeniesieni z listy rezerwowej na listę uczestników.

Chińskie Lampiony
Przy dźwiękach chińskiej muzyki dowiemy się jak chińczycy świętują Chiński Nowy Rok i dlaczego w tych dniach na niebie połyskują światełka lampionów, a przy domach świecą latarnie. W tym roku zaczyna się Rok tygrysa i on będzie bohaterem naszych warsztatów, na których powstaną dekoracyjne lampiony z jego wizerunkiem.

Prowadząca - Elżbieta Dudek
Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie i Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom na Wydziale Grafiki w Pracowni Ilustracji Janusza Stannego. Podyplomowe Studium Pedagogiczne na ASP. Wiele lat współpracowała z wydawnictwami WSiP i PWN w zakresie ilustrowania podręczników, a także z Domem Kultury Świt i Wolskim Centrum Kultury (prowadzenie warsztatów i zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych według autorskich programów). Przez ostatnie lata pracowała jako nauczyciel reklamy wizualnej w Liceum Plastycznym oraz plastyki w szkołach podstawowych i gimnazjach. Przygotowuje z sukcesami młodzież do średnich i wyższych szkół artystycznych. Z wewnętrznej potrzeby tworzy ilustracje i grafiki oraz inne projekty związane z twórczością ilustratorską. Uczestniczyła w wielu zbiorowych wystawach ilustracji w kraju i za granicą, a także eksponowała swoje prace na indywidualnych wystawach w kraju.  

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 wt, 12:30
01.02.2022
2 godz. Piaseczno,
Casa Azul - Strefa Kultury

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również