Lista zajęć Perfumy dla Mamy - warsztaty rękodzielnicze

Perfumy dla Mamy - warsztaty rękodzielnicze

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Uwaga! Zajęcia rozpoczną się po zebraniu się minimalnej liczby chętnych niezbędnej do uruchomienia grupy. Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. Płatność za warsztaty powinna być wniesiona na dzień przed rozpoczęciem warsztatów. W przeciwnym razie, zapisujemy następną osobę z listy rezerwowej. W razie pytań prosimy o kontakt - 502 715 306 lub dworzeckultura@kulturalni.pl

Zapraszamy na warsztaty rękodzielnicze Perfumy dla Mamy. Samodzielnie wybrane i unikalne kompozycje zapachowe zamknięte w flakonikach i zapakowane mogą być wspaniałym prezentem dla Mamy.

Każdy wykona 2 buteleczki z użyciem oleju bazowego ze słodkich migdałów oraz roztworu wodno alkoholowego. Prowadząca opowie o podstawach komponowania perfum, nutach zapachowych i czym kierować się w doborze i tworzeniu perfum i aromaterapii.

Na warsztatach Uczestnicy skomponują:

  1. Perfumy olejowe 50 ml
  2. Perfumy wodno alkoholowe 50 ml

Perfumy składają się z trzech nut zapachowych o różnym stopniu i szybkości uwalniania aromatów. Ze względu na ich utlenianie wyróżnia się trzy grupy nut zapachowych - nuty głowy, serca i bazy. Nuty zapachowe to najmniejsza cząstka perfum. Wszystkie materiały użyte podczas warsztatów są naturalnego pochodzenia. Powstałe produkty, które każdy Uczestnik zabierze do domu, będą ekologiczne i z surowców o najwyższej jakości.

Prowadząca: Beata Podsiadły - mydlarka, zielarka, fitoterapeutka, z wykształcenia pielęgniarka, założycielka i właścicielka pracowni Akademia 4 Pory Roku. Od 2007 przez swoją pasję inspiruje mieszkańców gminy Piaseczno. Prowadzi warsztaty rękodzielnicze z dziedziny ginących zawodów, jak mydlarstwo i świeczkarstwo. Współautorka pierwszego w Polsce elementarza mydlarza “Nasze mydła i mazidła”.

(fot. Magdalena Dąbrowska)

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 17:00
16.05.2022
2 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również