Lista zajęć Obrazy z natury - warsztaty rękodzielnicze

Obrazy z natury - warsztaty rękodzielnicze

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Uwaga! Zajęcia rozpoczną się po zebraniu się minimalnej liczby chętnych niezbędnej do uruchomienia grupy. Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. Płatność za warsztaty powinna być wniesiona na dzień przed rozpoczęciem warsztatów. W przeciwnym razie, zapisujemy następną osobę z listy rezerwowej. W razie pytań prosimy o kontakt - 502 715 306 lub [email protected]

Zapraszamy na warsztaty rękodzielnicze Obrazy z natury. Kompozycje z kwiatów i ziół zamknięte w ramce mogą być samodzielnie wykonanym prezentem z okazji Dnia Matki.

Uczestnik wykona 2 obrazki „ malowane naturą”. Do stworzenia obrazka użyjemy suszonych roślin, płatków kwiatów, piórek. Uczestnicy będą mogli wybrać naturalne drewniane ramki oraz różnokolorowe tła.

Całość będzie odzwierciedlała nas, a równocześnie będzie zadedykowana bliskiej osobie.

Prowadząca: Beata Podsiadły - mydlarka, zielarka, fitoterapeutka, z wykształcenia pielęgniarka, założycielka i właścicielka pracowni Akademia 4 Pory Roku. Od 2007 przez swoją pasję inspiruje mieszkańców gminy Piaseczno. Prowadzi warsztaty rękodzielnicze z dziedziny ginących zawodów, jak mydlarstwo i świeczkarstwo. Współautorka pierwszego w Polsce elementarza mydlarza “Nasze mydła i mazidła”.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 wt, 17:00
17.05.2022
2 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również