Lista zajęć Magdalena Kudła Wokal - zajęcia indywidualne NOWOŚĆ

Wokal - zajęcia indywidualne NOWOŚĆ

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Zajęcia wokalne – emisja głosu.
Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na lekcje śpiewu, poznawania i uwalniania własnego potencjału wokalnego. Jeśli chcesz odważyć się śpiewać w zdrowy i przyjemny sposób, lubisz bawić się muzyką, dźwiękami, głosem, albo po prostu szukasz czegoś nowego – to zajęcia dla Ciebie!
Odbywać się będą w formie indywidualnej oraz grupowej w wymiarze czasowym 60 minut.

Podczas pracy wykorzystywane będą elementy technik wokalnych Flow phonation, SLS i mix, będziemy próbować odnaleźć balans w głosie, pozbyć się napięć, poszerzać swoje możliwości. Wprowadzane będą ćwiczenia artykulacyjne i rytmiczne oraz podstawowe pojęcia muzyczne. Poznamy różne style oraz popracujemy nad interpretacją piosenki. Zabawa i radość ze śpiewania to nasz główny cel.

Zajęcia ustalane indywidualnie raz w tygodniu po 60 minut
Opłata 40 zł/ 60 min.

Dla posiadaczy krakowskich kart: KKR 3+ oraz KKRN zniżka w opłatach 50%
Zaczynamy 22.09.2022

Zapisz się on-line lub skontaktuj się z nami:
tel.: +48 12 266 03 45, +48 519 309 350
e-mail: [email protected]

Prowadzenie: Magdalena Kudła
Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studentka Arteterapii na Akademii Ignatianum w Krakowie. Ukończyła I stopień szkoły muzycznej w klasie skrzypiec, a obecnie pobiera naukę śpiewu jazzowego i emisji głosu w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Członkini I składu sekcji baletu Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Jagiellońskiego „ Słowinki” Od lat zajmuje się pracą z młodzieżą i dziećmi jako instruktorka zajęć artystycznych i animator zabaw w ramach półkolonii i w świetlicach środowiskowych.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również