Sensoplastyka®

Opis

Zabawy sensoryczne dla dzieci z opiekunami, z użyciem bezpiecznych produktów spożywczych wspierające rozwój intra i interpersonalny. Pod czujnym okiem trenera w myśl “brudne dziecko to szczęśliwe dziecko” pozwalamy kreatywnie, a zarazem swobodnie bawić się i rozwijać swoje kompetencje podczas zajęć.

Uwaga! Zajęcia Sensoplastyka® to atrakcyjne zajęcia, jednak mocno brudzące, dlatego prosimy zaopatrzyć dziecko w zmienne ubranie.
Prosimy o poinformowanie Instruktora o wszelkich nietolerancjach i alergiach pokarmowych dziecka uczestniczącego w zajęciach (np. na gluten).

Grupa dla dzieci 1-7 lat, poniedziałki 10:00-11:30 (ruszamy od października)
Grupa dla dzieci 1-7 lat, poniedziałki 16:00-17:30
Grupa dla dzieci 1-7 lat, środy 16:00-17:30
Cena: 50 zł/m-c

sala lustrzana parter

Prowadząca: Anita Zelek

Instruktor

Recenzje

Nie jestem zadowolona. Mąka ziemniaczana i woda ... to nie sensoplastyka sensoplastyka to również różne struktury dotyk rozwijanie zmysłów. Pani daje mąkę ziemniaczana wodę i róbcie co chcecie ... wracam do zajęć sensoplastycznych w centrum i polecam poszukać czegoś innego . Poza tym ze dziecko sie brudzi w mące i wodzie nic z zajęć nie wynosi a szkoda bo mamy na miejscu myślałam że będzie fajnie . Byliśmy wcześniej na zajęciach gdzie był barwiony ryz , makaron, różne struktury kolory i dźwięki tutaj Pani się nie wysiliła przykro mi.
Jakub S.
28.09.2022 21:13