Rysunek i Malarstwo

Kategoria

sztuka / malarstwo

Opis

Nauka malarstwa w technikach: rysunek artystyczny, akryl, akwarela, olej. Na zajęciach poznamy techniki malarskie, a także pobudzimy pozytywne emocje i kreację. Zajęcia plastyczne mają wpływ na koncentrację i pamięć, nawiązywanie relacji a także uczą cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celów.

Grupy:
7-10 lat - wtorki 16:30-18:00
11 lat+ - wtorki 18:15-19:45
7-10 lat - czwartki 17:00-18:30
11 lat+ - czwartki 18:35-20:05

pracownia plastyczna IIp.

Cena: 55 zł/m-c

Prowadząca: Agnieszka Pacek

Instruktor

Instruktorka zajęć plastycznych, fotografka, arteterapeutka, organizatorka wielu wydarzeń artystycznych i warsztatów witrażowych w technice Tifannyego. Niegdyś zaangażowana w działania I Festiwalu z Ikrą i Pikników rodzinnych w ramach stowarzyszenia Instytut Społeczny Silesia oraz w działania kulturalne stowarzyszenia Rybnik Nasze Miasto. Jej prace prezentowano na zbiorowych wystawach fotograficznych, m.in na wystawie Abstrakcje i Wizje w ramach Wieczoru Sztuk DK Chwałowice oraz na wystawie pod patronatem Polskiego Związku Fotografików pt.: Ciche Życie.
Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (magister prawa), PWSZ w Raciborzu (licencjat z Edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych). Obecnie w trakcie studiów podyplomowych na WSB w Cieszynie o kierunku Arteterapia.

Recenzje

brak recenzji