Lista zajęć Sabina Czerniawska Zajęcia plastyczne: Plastyczna Kraina Zabaw

Zajęcia plastyczne: Plastyczna Kraina Zabaw

Kategoria

sztuka / inne

Opis

PLASTYCZNA KRAINA ZABAW
Jeśli jesteście rodzicami lub opiekunami, którym kończą się pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem, obawiacie się, jak maluszek poradzi sobie w nowej roli przedszkolaka zapraszamy do Małej Akademii Plastycznej. Zajęcia artystyczne dla dzieci w wieku 2 – 3 lata wraz z opiekunami odkryją talenty plastyczne, pomogą w rozwoju poznawaniu sensorycznym sztuki oraz ułatwiają rozwój emocjonalny. Są doskonałym przygotowaniem do edukacji przedszkolnej oraz jednym z pierwszych kontaktów z rówieśnikami. Plastyczna Kraina Zabaw to nie tylko papierowe wycinanki i lepienie z plasteliny. Dzieci wykonują pierwsze formy graficzne, malują akwarelami, temperami, lepią z gliny. Na zajęciach w roli artystów debiutują również rodzice, dla których nierzadko jest to okazja do tworzenia prac  nieznanych dotąd technikach plastycznych, czy zmierzenia się z pracą przy sztalugach.

*Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 45 minut czwartki godz. 11.00-11.45 
cena: 70 zł/280 zł/560 zł

(opłata miesięczna/semestralna/roczna)
Pierwsze zajęcia planowane są 6 października!**

Prowadzenie: Sabina Czerniawska.
Absolwentka Liceum Plastycznego we Wrocławiu, profil wystawiennik ora Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, kierunek rzeźba. Od ponad 20 lat uczy młodych adeptów sztuki, z powodzeniem rozwijając ich talenty plastyczne. Świadczą o tym nasi wieloletni podopieczni, którzy od najmłodszych lat, aż po klasy licealne uczęszczają do Akademii Plastycznej oraz ilość absolwentów z wielkim żalem kończących przygodę z warsztatami Pani Sabiny.

Ważne: Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.
 
Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30

Zapraszamy serdecznie !!!

Informacja:
Krakowska Karta Dużej Rodziny (KKR3+) oraz Karta N daje 50% zniżki na opłaty za zajęcia dla dzieci oraz osób dorosłych.

Recenzje

LAURA RITA G.
12.12.2022 17:45

Inni klienci oglądali również