Lista zajęć Anna Galas Warsztaty komputerowe: Tajniki komputera i internetu dla seniorów

Warsztaty komputerowe: Tajniki komputera i internetu dla seniorów

Opis

Warsztaty komputerowe dla Seniorów - proponujemy Państwu bezstresową naukę w małych grupach, każdy słuchacz dysponuje w czasie kursu komputerem, można ćwiczyć także na własnym, przyniesionym notebooku. Kurs prowadzony jest od podstaw, nie wymagany jest uprzedni kontakt z komputerem. Spotkania prowadzone są w atrakcyjny i przystępny sposób, bezproblemowo wprowadzając kursantów w świat komputera i Internetu. Przekonasz się, że obsługa komputera i Internetu jest prosta, daje dostęp do wszystkich potrzebnych informacji i otwiera przed tobą nowe możliwości! Podczas zajęć uczestnik zdobywa wiedze w zakresie m.in.: podstaw obsługi komputera i elementów zestawu komputerowego, zasad tworzenia dokumentów tekstowych w edytorze tekstu, wyszukiwania i wyboru informacji w Internecie, komunikowania się za pomocą poczty elektronicznej, usług w sieci Internet – bankowość elektroniczna, Skype, grupy dyskusyjne, porządkowania i chronienia własnych dokumentów. Zapraszamy do wspólnej nauki, bo każdy wiek jest dobry na zdobywanie nowej wiedzy.

*Warsztaty komputerowe odbywają  się jeden raz w tygodniu i trwają dwie godziny lekcyjne.
Opłata: 56 zł/226 zł/452 zł

opłata miesięczna/semestralna/roczna

Początek zajęć w październiku.

Prowadzenie: Anna Galas — dyplomowany nauczyciel informatyki. Instruktor z bardzo dużym doświadczeniem  -  z osobami dorosłymi pracuje już od dwunastu lat. Spotkania prowadzone są w atrakcyjny i przystępny sposób, bezproblemowo wprowadzają kursantów w świat komputera i Internetu. Prowadzi kursy w tempie dostosowanym do słuchaczy, w sposób spokojny i zrozumiały.

Ważne:
Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również