Lista zajęć Jacek Mroczek Klub Młodego Naukowca: Warsztaty robotyki

Klub Młodego Naukowca: Warsztaty robotyki

Kategoria

edukacja / robotyka

Opis

Warsztaty robotyki - na zajęciach kursanci zajmują się konstruowaniem i programowaniem prawdziwych robotów. Wykorzystują do tego zestawy Lego takie jak Weedo dla dzieci 5-8 lat, oraz Lego Mindstorms NXT lub Ev3 dla dzieci od 8 roku życia. Zajęcia prowadzone są w systemie 3 poziomowym. Pierwszy poziom jest dla osób, które wcześniej nie miały styczności z klockami Lego. Kursanci uczą się budować proste roboty oraz uczą się jak tworzyć bardzo proste programy tych robotów. Poziom drugi jest dla osób, które dobrze radzą sobie z budowaniem robotów z klocków Lego. Na tym poziomie dzieci budują już znacznie trudniejsze konstrukcje oraz tworzą z pomocą instruktora bardziej skomplikowane programy. Poziom trzeci jest dla kursantów, którzy przeszli poziom drugi i świetnie radzą sobie z budowaniem i programowaniem robotów. Konstrukcje są bardzo skomplikowane, a kursanci sami programują zbudowane przez siebie roboty.

grupa I - dzieci 5-8 lat - piątki 17.00-18.00
grupa II - dzieci 5-8 lat - piątki 18.10-19.10

**Zajęcia odbywaja się 1 raz w tygodniu po 60 min.
Opłata: 140 zł/570 zł/1140 zł***
opłata miesięczna/semestralna/roczna

Pierwsze zajęcia planowane są 7 października!

 
Warsztaty Robotów to projekt stworzony i realizowany przez młodych inżynierów, którzy próbują zaszczepić w dzieciach zamiłowanie do nowych technologii, robotyki i programowania. Zajęcia mają na celu w innowacyjny sposób pobudzić w kursantach kreatywność oraz rozwinąć umiejętność logicznego myślenia, w sposób jaki w szkole jest nieosiągalny. Na naszych zajęciach to dzieciaki decydują o sposobie rozwiązania postawionego przed nimi problemu, a opiekunowie  starają się ich jedynie  naprowadzać na możliwe, ale nie jedyne rozwiązania. Działalność Warsztatu polega na organizowaniu zajęć dla dzieci i młodzieży, podczas których kursanci zajmują się konstruowaniem i programowaniem prawdziwych robotów. Zestawy dydaktyczne, z których budowane są roboty to Lego Wedo – dla dzieci w wieku od 5-8 lat oraz Lego Mindstorms NXT oraz Lego EV3 – od 8 roku życia. Sposób prowadzenia zajęć znacznie odbiega od warunków szkolnych i przybiera formę nowoczesnych warsztatów, w których każdy uczestnik bierze aktywny udział.  

Ważne:
Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30

Informacja:
Krakowska Karta Dużej Rodziny (KKR3+) oraz Karta N daje 50% zniżki na opłaty za zajęcia dla dzieci oraz osób dorosłych.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również