Lista zajęć Muzyka mówi (3 mies.–2 lata) zajęcia gordonowskie

Muzyka mówi (3 mies.–2 lata) zajęcia gordonowskie

Kategoria

muzyka / rytmika

Opis

Zajęcia gordonowskie to zabawy umuzykalniające dla niemowląt, dzieci i nierzadko dorosłych :) Prowadzone są wg koncepcji amerykańskiego muzyka jazzowego, pedagoga i psychologa muzyki Edwina Eliasa Gordona. Tu instrumentem jest głos – nie usłyszycie gotowych, odtwarzanych nagrań z głośnika. Muzyka jest formą komunikacji, dzięki której prowadzący nawiązują kontakt niewerbalny z każdą uczestniczką/kiem zajęć. Dowiedziono, że dzieci, które systematycznie uczęszczają na zajęcia gordonowskie, zaczynają szybciej i wyraźniej mówić, są bardziej kreatywne, twórcze, pewne siebie i bogatsze emocjonalnie. Udział w zajęciach wspomaga również umiejętność koncentracji i koordynacji ruchowej. Spotkania mają charakter improwizowanej zabawy muzycznej, której towarzyszy płynny ruch, kolorowe rekwizyty i szeroki uśmiech prowadzących ;).
Instruktorki: Magdalena Nejbauer i Małgorzata Kożuchowska-Panek
Termin: poniedziałki, (dzieci w wieku od 3. miesiąca życia do 2 lat, wraz z opiekunem) godz. 11:30-12:30
Zapisy: za pośrednictwem Messengera strony: https://www.facebook.com/MuzykaMowi lub SMS-em wysłanym na nr tel. kom: 694 119 971 lub 694 565 601.
Koszt pojedynczych zajęć to 45 zł (płatne gotówką po zajęciach u prowadzących); 150 zł za karnet na 4 wejścia do wykorzystania w ciągu 6 tygodni.
Miejsce: MOK/sala teatralna

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji