Lista zajęć A.Karta Juniora

A.Karta Juniora

Kategoria

inne / inne

Opis

Karta Juniora

Kup kartę lojalnościową i korzystaj z atrakcyjnych rabatów na udział w zajęciach organizowanych w ramach Podgórskiego Klubu Juniora! Nie zwlekaj z decyzją!

Czym jest Podgórski Klub Juniora?
Podgórski Klub Juniora to oferta zajęć edukacyjnych i duża porcja dobrej zabawy dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: 7-8 lat i 9-10 lat. Zajęcia są organizowane dwa razy w miesiącu, w siedzibie głównej Centrum Kultury Podgórza (ul. Sokolska 13), w formie dwugodzinnych bloków warsztatowych. W programie znajdują się m.in. warsztaty muzyczne, literackie, podróżnicze, artystyczne i plastyczne, rękodzielnicze, ekologiczne, a także inne aktywności poszerzające wiedzę, rozwijające umiejętności dzieci oraz pobudzające ich wyobraźnię.

Indeks kulturalny i nagrody dla stałych uczestników
Wszyscy uczestnicy zajęć w ramach Podgórskiego Klubu Juniora otrzymują Indeks Kulturalny – książeczkę stylizowaną na indeks akademicki. Po zakończeniu zajęć jest w niej przybijana pieczątka potwierdzająca udział (jedna pieczątka za cały blok zajęciowy danego dnia). Kto w jednym semestrze zbierze pięć otrzymuje nagrodę niespodziankę. Kolejne pieczątki w indeksie oznaczają kolejny, jeszcze bardziej atrakcyjny upominek. A ten, kto zgromadzi pełną kolekcję może liczyć na super prezent od Centrum Kultury Podgórza! Co więcej, dla dzieci, które w dniu organizacji klubowych zajęć obchodzą urodziny wstęp na nie jest darmowy.

Co zyskują posiadacze Karty Juniora?
Regularna opłata za udział w jednym bloku zajęciowym w ramach Podgórskiego Klubu Juniora to 50 zł dla dziecka. Dla posiadaczy Karty Juniora jest o 30% niższa - wynosi 35 zł.

Jak założyć kartę Juniora?
Kartę można kupić wyłącznie osobiście, nie jest wymagane zdjęcie.
Cena karty: 10 zł (z rocznym terminem obowiązywania).

Informacje:
Centrum Kultury Podgórza KLUB RYBITWY ul. Rybitwy 61, 30-722 Kraków
tel. + 48 12 653 11 31, +48 519 309 347, w serwisie strefazajec.pl
[email protected], rybitwy.ckpodgorza.pl

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji