Lista zajęć DREWNIANA TACA - PODSTAWY STOLARSTWA DLA KOBIET - pracownia rękodzieła

DREWNIANA TACA - PODSTAWY STOLARSTWA DLA KOBIET - pracownia rękodzieła

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Uwaga! Zajęcia rozpoczną się po zebraniu się minimalnej liczby chętnych niezbędnej do uruchomienia grupy. Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. Płatność za warsztaty powinna być wniesiona na dzień przed rozpoczęciem warsztatów. W przeciwnym razie, zapisujemy następną osobę z listy rezerwowej. W razie pytań prosimy o kontakt - 502 715 306 lub [email protected]

Zapraszamy, szczególnie Panie, na warsztaty stolarskie w Dworcu Kultura. Zajęcia skierowane są dla początkujących, którzy chcą zacząć przygodę z drewnem. Poznacie zasady BHP i obsługę podstawowych narzędzi i urządzeń do pracy z drewnem.

Każda Uczestniczka zrobi samodzielnie dekoracyjną tacę z prawdziwego drewna, która nie tylko będzie Wam dobrze służyć np. przy podawaniu kawy czy herbaty, ale także będzie pięknym rękodziełem i ozdobą w Waszym domu.

Prowadzenie: Agnieszka Bykowska-Giler (Dama z wiertarką) - instruktorka zajęć stolarskich i rękodzielniczych dla dzieci i dorosłych. Prowadzi własną pracownię na warszawskim Żoliborzu.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 śr, 18:00
17.08.2022
2 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również