Lista zajęć Papierowe zioła - warsztaty haftu na papierze czerpanym - pracownia rękodzieła

Papierowe zioła - warsztaty haftu na papierze czerpanym - pracownia rękodzieła

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Uwaga! Zajęcia rozpoczną się po zebraniu się minimalnej liczby chętnych niezbędnej do uruchomienia grupy. Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. Płatność za warsztaty powinna być wniesiona na dzień przed rozpoczęciem warsztatów. W przeciwnym razie, zapisujemy następną osobę z listy rezerwowej. W razie pytań prosimy o kontakt - 502 715 306 lub dworzeckultura@kulturalni.pl

Tak o warsztatach pisze pani Joanna "Nitkomaniaczka":

Wykorzystując materiały z recyklingu - ścinki z niszczarek biurowych - dodając elementy roślinne, barwiąc roślinami lub barwnikami do wełny - osobiście czerpię papier na którym uczestniczki, uczestnicy - wyszywają prostym ściegiem wybraną przez siebie roślinę. Całość przypomina pewnego rodzaju eksperyment hafciarski a uczestnicy są podekscytowani osobistym udziałem w eksperymencie.

O prowadzącej: Nitkomaniaczka [ https://www.facebook.com/Nitkomaniacy ] - od wielu lat zajmuje się szeroko pojętą promocją czasu z igłą i nitką. Szyje ręcznie, wyszywa i ceruje. Prowadzi warsztaty w różnych grupach wiekowych. Lubi szukać nowych ciekawych inspiracji, by zachęcać innych do czasu z igłą i nitką. Uważa bowiem, iż podążanie za ściegiem ręcznym jest nie tylko praktyczną umiejętnością, ale przede wszystkim możliwością relaksu i wyciszenia.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 17:30
29.08.2022
2 godz. 30 min. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Eko Dworzec

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również